Джонсонюк• 18 декабря 2025

Ukraine Express Юкрейн Экспресс полный треш! Что происходит?!?

Подскажите, пожалуйста, что сейчас происходит с Ukraine Express?

У меня уже третью неделю несколько посылок находятся у них в статусе «проходит украинскую таможню».

Я самостоятельно проверила информацию через официальный сайт Держмитслужбы (cabinet.customs.gov.ua) и выяснила, что:
– по части отправлений таможня получила только предварительную информацию;
– по другим отправлениям нет вообще никаких данных, то есть они даже не зарегистрированы в системе таможни;
– митные декларации не поданы, таможенное оформление фактически не начиналось.

Получается, что статус «проходит украинскую таможню», который указывает Ukraine Express, не соответствует реальному положению дел мягко сказать!!! И уже несколько недель!

На самом деле я неделю не сплю, черед каждые пять минут проверяю статус, когда пройдут таможню, потому что скопилась куча посылок и я боялась, чтобы они все вместе не пересеклись. Но их там даже и не было!!! Я ещё взяла кредит, так как доверяла компании, но они сделали мой год! Трубку не берут, на запросы не отвечают…
автор Джонсонюк • 27 декабря 2025
Так, напевно, Микитюк ще була по інерції. Коли я забирала посилку зі складу у своєму місті вже від 3axid, машина саме розвантажувалась, і там було багато посилок також ЮЕ. Це було в цей понеділок, хоча компанія вже 3axid.

Сьогодні після обіду в мене з’явилися накладні в кабінеті, але їх дуже мало від загальної кількості, всього 5 штук від Оліфер, але їх так ніхто і не відправив…
Я багато разів телефонувала до Нової пошти — казали, що кур’єр забрав і одночасно просканував десь близько 200 посилок, але моїх там не було взагалі…

Клієнтам я вже виклала скрін з ТТН, але попередила, що потрібно дочекатися відправки. Люди зраділи, бо у всіх діти чекають подарунки під ялинку.
І от так кинути. Просто жах.
автор Джонсонюк • 27 декабря 2025
І от так кинути. Просто жах.
Як у вас справи з відправками?
Ms. Похвала• 27 декабря 2025
t.me/lostandfoundshu це група з загубленими посилками, шукають ті хто не отримав свої з ЮЕ в т.ч. тепер, і тих чиї отримали.
автор Джонсонюк • 27 декабря 2025
Ответ дляMs. Похвала
Дякую!!!
Зоркая Зорро• 29 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк

І от так кинути. Просто жах.
Скажіть, Вам прийшли посилки, якщо так то на який день після створення ттн їх відправили ? В мене вже 4й день створена і ніякого руху.
Tarwood• 29 декабря 2025
Через 8 діб після звернення, відповіла служда підтримки , ну як відповіла - відписалась :
’Посилки відправляються по черзі у порядку їх надходження на сортувальний термінал.’
В мене з 21 числа створена ТТН Нової , але посилка щє і досі має статус :’(ще на сортувальному терміналі) ’.
Дуже шкодую, що , окрім цієї посилки, встиг замовити щє одну - треба переходити на Захід або на якого іншого перевізника.
Зоркая Зорро• 29 декабря 2025
Нічого втішного нажаль не бачу, треба йти писати заяву в поліцію, нехай відповідають по закону, це шахрайство і крадіжки майна людей.
rujjjylka• 30 декабря 2025
Мої посилки пройшли митницю 23 і 24 ( авіа). Вчора одну привіз курʼєр , ще три зʼявилися вночі в додатку НП. Посилка, яка 18.01 пройшла митницю на сайті ЮЕ світиться, як ще проходить . Але це море
Дівчата вище кидали посилання , як можна перевірити посилки
Зоркая Зорро• 30 декабря 2025
Мої посилки пройшли митницю реально по реєстру 19, а по кабінету 5го. А підтримка ЮЕ брехала про перехресну перевірку посилок, яких митниця в очі не бачила, а брехати бо пливли морем по авіа експрес тарифу. 1 посилку отримала 2га 5 днів створена ттн і все її немає, хоча все було одночасно. На запити не відповідають.
df364tye3• 01 января в 12:59
если будет что выключать ,,,
костер загасит ,,,
Tarwood• 06 января в 09:40
Читаю новини UE на facebook - вони навіть там не реагують. Особливо кумедно звучить ця новина ’Ми прийняли вольове рішення: Ukraine Express повністю переводить Службу підтримки в онлайн. Ми створюємо ЄДИНУ, швидку та якісну точку контакту. Примітка: Ми працюємо над тим, аби менеджери нашої Служби підтримки відповідали на ваші звернення 24/7, але наразі відповіді найактивніше надходитимуть з 8:00 до 20:00 год.’ - але вони не вказали скількі разів на місяць вони будуть з 8 до 20.
У когось щось доїхало з сортувального терміналу?
Зоркая Зорро• 06 января в 15:20
В мене 5 січня, доїхали посилки, які пройшли митницю 19 грудня. Відведи і заступи колись користуватися їхніми послугами, такі нерви.
Tarwood• 06 января в 16:06
О, вітаю Вас. Я щє з 21,12 чекаю. І одна щє в контейнері.
Сьогодні зробив перше замовлення через Захід - будемо дивитись як вони працюють.
Зоркая Зорро• 06 января в 21:46
Ответ дляTarwood
Дякую.А з якої країни? Цікаво. Напишіть, як все пройшло, теж шукаю альтернативу.
Tarwood• 07 января в 14:41
Ответ дляЗоркая Зорро
США.
Відпишусь обов`язково.
Tarwood• 10 января в 10:16
Мені, нарешті , відправили посилку на котру ТТН Нової був оформлен 24,12,2025
Зоркая Зорро• 10 января в 14:16
Ответ дляTarwood
Чудово. Надіюся приїдуть Ваші товари. Але незважаючи на хепіенд їхніми послугами користуватися не хочу, такої зневаги до клієнта ніде не бачила.
Tarwood• 10 января в 16:59
Ответ дляЗоркая Зорро
Хепіенд щє треба почекати, бо одна посилка щє проходить таможню.