Весела пiсенька• 18 декабря в 15:25
Кто-то брал детей из интернета
У кого-то есть опыт получения в семью приемных детей или может у знакомых?
Кукусик• 18 декабря в 16:55
Ответ дляХристя в тiстi
Да вы больше слушайте. Я не спорю, есть случаи взяток, но не всегда и только младенцы
Я знаю )
Кукусик• 18 декабря в 16:57
Ответ дляХристя в тiстi
Опека и оформляется на одного, крайне редко на пару и соцслужбы всегда против. Значит мужчина взял опеку
Знакомым соц службы активно предлагали опеку взять на двоих
Христя в тiстi• 18 декабря в 17:03
Ответ дляКукусик
В каком городе, в каком р-не эта служба? Прям интересно стало, спрошу в общем ТГ-чате по усыновлению, опеке. там есть представители соцслужб из разных городов
Кукусик• 18 декабря в 17:07
Ответ дляХристя в тiстi
Да размечтались , чтоб я подставила тех , кто бесплатно по человечески помог 😁
Ну девушка , ну камон )) ну прям святая наивность )))
Христя в тiстi• 18 декабря в 17:13
Ответ дляКукусик
А, все, понятно
Как обычно, выдумки
Рубаю олівлє• 18 декабря в 17:14
Ответ дляКрасота неземная
Повне формулювання підстави для звільнення (демобілізації) за сімейними обставинами
Право на звільнення з військової служби (демобілізацію) під час воєнного стану мають військовослужбовці, які:
є усиновлювачами, опікунами, піклувальниками або прийомними батьками
дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування,
за умови, що вони:
є єдиними законними представниками такої дитини;
фактично проживають разом з дитиною;
здійснюють її виховання та повне матеріальне утримання;
дитина не перебуває на повному державному забезпеченні (інтернат, заклад тощо);
відсутні інші особи, зобов’язані за законом утримувати дитину.
ладно, такое впечатление что пишет один чел, с целью рассказать как можно демобилизоваться с опекай над ребенком через интернЕт.
за умови, що вони:
фактично проживають разом з дитиною;
В законі про військову службу немає ніяких умов. Ч.12 Ст.26:
військовослужбовці, які є усиновлювачами, на утриманні яких перебуває (перебувають) дитина (діти), яка (які) до моменту усиновлення була (були) дитиною-сиротою (дітьми-сиротами) або дитиною (дітьми), позбавленою (позбавленими) батьківського піклування, віком до 18 років, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, патронатними вихователями, на утриманні яких перебуває дитина-сирота (діти-сироти) або дитина (діти), позбавлена (позбавлені) батьківського піклування, віком до 18 років;
Єдиними законними представниками не можуть бути, так як перевага усиновлення завжди надається сім´ям, а одиноким чоловікам і до повномасштабної було важко це зробити, іноді навіть з біологічними дітьми були проблеми, а зараз тим паче.
Полуничка• 18 декабря в 20:36
Ответ дляКукусик
А как он физически смог пройти курсы ?
Догадайтесь. Получилось у людей и ладно. Плюс сирота поживет в семье.
Кукусик• 18 декабря в 21:20
Ответ дляПолуничка
Нет , не догадаюсь . Как получилось дистанционно занести тому , кто курсы проводит . Как дистанционно получилось медицинскую справку оформить .
Все остальное не проблема организовать .