Самоучка• вчера в 17:43
Дівчата з Дніпра, дякую за пораду!!
Декілька місяців тому питала, де знайти білизну на мої пишні 80Е у Дніпрі, щоб і гарно тримало, і виглядало привабливо, і ще й зручно. Порадили серед усього і AJOUR теж. Ось, знайшла у центрі цей магазин. Собі класний подаруночок під ялинку зробила, та ще й чоловіку, бо трусіки з розрізом та пояси його тема)) буду зваблювати ввечері,щоб подарував сертифікат звідти, бо хочу вже там все!!! Здивувало, що зазвичай мій розмір це або не тримає, або не гарно, а тут прям бінго, мереживо на мереживі. Ох,багато чого хотіла, там і піжами класні, і комбінації, але на все не вистачило грошей, бо дитині підлітку там ще топи у рубчик взяла.
Дякую, дівчатка за пораду, ви все завжди знаєте, щоб я без вас робила? І по кулінарії допомогли, і порадою життєвою, і з бюстами. Нарешті я подобаюсь собі у білизні! Показувати на собі не буду))
Голубая фишка• вчера в 17:48
Я вже думала трусіки з розрізом та пояси для чоловіка
Шалунішка))
Самоучка
• вчера в 17:55
Ответ дляХвостПистолетом
А что внизу на 3м фото? Трусы для проникновения?
Так)) прикольні такі, прям сексі
Самоучка
• вчера в 17:50
Ответ дляДівчина Гілмор
Яка незатійлива реклама, а є посилання на попередню тему?
Дівчата, не видумуйте. Спробуйте знайти 80 Е красиве щось спочатку і зрозумієте моє щастя
Самоучка
• вчера в 17:52
Ответ дляok1904
Це тіпа реклама передноворічна : собі не відмовляти.
Р.S. Нова білизна приносить вдалий новий рік
Я знаєте, довго собі відмовляла. То дитині треба, то у холодильник .Але ж я маю право бути гарною, треба себе любити. Мені консультант про червоне казала, що на новий рік купують вдягати. Але червоне якось не зайшло, синій прям вау
Асталависта бэйби• вчера в 17:52
Ответ дляСамоучка
Легко. Ви спробуйте знайти 80 g не за всі гроші і щоб тримало.
Самоучка
• вчера в 17:54
Ответ дляАсталависта бэйби
Думаю і цей розмір був. В мене Е така повномірна. 75 G міряла, але худнути до нього треба)) то і 80G мабуть є. Я Вас розумію.. це важко, такі розміри.
Ответ дляСамоучка
Я кожного року вдягаю нові червоні.
Самоучка
• вчера в 17:57
Ответ дляРедисочка
А тему покажете де вам це радили? Бо схоже на рекламу.
ще я в 500 темах своїх не рилась. Нічого доводити не збираюсь. Чому не можна просто порадіти за мене? Як виставляють куртки, сукні і свої покупки то можна. Якщо у вас не чашка Е, то не зрозумієте
Самоучка
• вчера в 17:57
Ответ дляok1904
Я кожного року вдягаю нові червоні.
Це якийсь ритуал?) бо може і мені треба))))
a.ostroverh• вчера в 17:58
Я во всех темах его советую
На сайте часто скидки, по акциям достаточно приятные цены
Тоже обновила себе.... потому что теперь 70Д...
Самоучка
• вчера в 17:59
Ответ дляРожки-да-ножки
ну и за сколько купили лифон?
в 5 тис вложилась. Було багато на знижках, але не тримало груди, як я хочу. Фото робила для чоловіка, якщо скинув гроші, то я довго не думала. маю простенький телефон, але відчувати себе гарною і витрачати на це гроші вважаю я того варта
Завжди мало• вчера в 18:00
Ответ дляАсталависта бэйби
Или 70 DD/E
Хотя бы просто найти
Самоучка
• вчера в 18:00
Ответ дляok1904
Я кожного року вдягаю нові червоні.
цікаво... то обдумаю це теж
Рожки-да-ножки• вчера в 18:01
Ответ дляСамоучка
трындец....Дорого быть обладательницей Е чашки
Самоучка
• вчера в 18:02
Ответ дляa.ostroverh
Я во всех темах его советую
ооо.. я хотіла цей пудровний, але там такий пуш був) мені не треба.
А може це Ви радили? бо я десь бачила його здається.
Вмене аж руки трусились, як багато я захотіла. Наче вовка випустили в курник)))
Самоучка
• вчера в 18:03
Ответ дляРожки-да-ножки
ну так були дешевші. ми ж всі різні, різна форма навіть грудей. було що міряти, але вибрала ці
a.ostroverh• вчера в 18:05
Ответ дляСамоучка
Этот я недавно получила только
На чёрную пятницу заказала, у меня был еще от них подарочный сертификат)
За все что-то 680 грн))
Летом на вопросы отвечала
Говорю им не хватает гладких базовых, и возможности отстегивать лямки...
Кстати 70-80% прибыли это именно постоянные клиенты...
За все что-то 680 грн))
Летом на вопросы отвечала
Самоучка
• вчера в 18:06
Ответ дляa.ostroverh
Я во всех темах его советую
На сайті якщо б я замовила, то не вгадала би. Бо дуже по-різному воно на мені було. Ну і знаєте, на сайті я нне відчуваю шопінгу. Ніякої атмосфери. Я прям кайфанула від примірки) все перещупала))
А ви брали домашку в них? дуже сподобались мереживні халатики та комбінації.
Самоучка
• вчера в 18:08
Ответ дляa.ostroverh
Этот я недавно получила только
За все что-то 680 грн))
Летом на вопросы отвечала
За все что-то 680 грн))
Летом на вопросы отвечала
ну так, там були різні ціні. Але я так не можу, не міряючи замовляти.
базових бюстів повно по місту. А от щоб таке гарне гарне мереживне, то мабуть це найкраще, що я мала з білизни.
Я тепер теж постоянна))) в мене список на всі свята тепер )
a.ostroverh• вчера в 18:09
Ответ дляСамоучка
Я просто знаю свою модель)
Они ее правда сейчас почти не делают, поэтому осенью ходила мерять
Теперь могу через интернет
Домашние вещи у меня aruelle
Теперь могу через интернет
Домашние вещи у меня aruelle