Аноним ФЕЯ• Изменено сегодня в 18:26

Не хочу спілкуватися з батьками

Вони живуть на окупованій території, спочатку якось мали звʼязок, все зводиться до того що я наївна дурепа, яка не розуміється що Україна плацдарм для США, а наразі я навіть трубки брати не хочу, ображаються. Пишуть, що вони не важливі для мене, надсилають аудіо повідомлення яка я погана, коли я все ж таки вийду на звʼязок написавши, як здоровʼя, як справи, відповідають сухо з крапками у кінці

Я себе дуже погано відчуваю із-за цього, в середині суміш вини, відчаю, злості та непорозуміння

Виходить я якась неадекватна, невдячна донька…
Ширли-Мырли• сегодня в 19:11
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви просто повинні розуміти, що я росла з тими твердженнями, що Україна то недо країна, що ссср то чудово було і прекрасно і тим не менш мені вистачає мізків розуміти, хто в цій війні винен і хто на кого напав
Война многих заставила пересмотреть мировоззрение. Мои деды и бабушки все из рашки родом, но я себя считаю украинцем, потому что мне чужды идеи ’русского мира’, который пожирает всё рядом, как раковая клетка.
Ширли-Мырли• сегодня в 19:12
Ответ дляАноним ФЕЯ
Розуміння, ми всі чекаємо розуміння і співчуття, а не заперечення очевидного
За это их могут и на подвал отправить
КошкинДом• 2 часа назад
Ви абсолютно нормальна і аж ніяк не погана. Вони розірвали договір поколінь першими - вони вас не поважають і не чують. В такому разі ви їм нічого не повинні. Це велика і болюча втрата для вас, горе, бо ви їх ще любите, ще мали надію. А от так от. Нажаль, таке буває.

Краще по це спілкуватись з психотерапевтом. Цей форум переважно наповнений зламаними і токсичними людьми - про труси вони ще можуть поговорити, а про особисте краще не треба.
Помогалочка• 2 часа назад
Не дуже зрозуміла страждань про крапки. Це логично, що речення закінчується якімось знаком, хіба ні?
Сладко-соленая• 2 часа назад
Розумію вас.
Там людям важко залишатися адекватними.
Тисне пропаганда.
Вони до вас не приїжджали жодного разу?
Сладко-соленая• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Можна було б спілкуватися, якщо б усі були нейтральні, але я не можу думати про їх вибір після обстрілів наприклад, після того як у мене світла немає по 10 годин на добу, я не можу бути нейтральна і прийняти їх точку зору і вибір
У них там таке саме.
Сладко-соленая• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бо у мами наприклад я наївна дурепа завжди якщо не роблю і не думаю як вона, думаєте мені добре себе так відчувати ? «В мене будь хто інший знає краще чим вони»
Бо мені висказують, що мене погано виховали і не навчили повазі до старших, що мало сварили і взагалі треба було бути жорсткішими зі мною
Думаєте я щаслива це вислуховувати? В мене відраза від прогнозів цих розмов
Тут не у війні справа.
У вас у будь-якому випадку були б проблеми із мамою. Війна підсвітила просто все це.
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
’Бо мені висказують, що мене погано виховали і не навчили повазі до старших, що мало сварили і взагалі треба було бути жорсткішими зі мною’ -это их проблемы,а не ваши.Их проблемы-их дело.Их проблемы-не ваши проблемы.Живите свою жизнь.