Каріна123• вчера в 23:12

Рвота/тошнота

Доброго дня підкажіть,рвота і тошнота , обично жовчю, вагітна 10 тиждень. Що порадите? 1-2 раза на день рвота, цей раз щось трішки з кров´ю чи мені здалося...
Сьогодні ще робила УЗД черевної порожнини бо стала на облік і пише Холедех видозмінений і мікроліти в нирках, холецистит і панкреатит це впливає на щось?
ТаПрямТам• вчера в 23:16
То б до лікаря... з результатами УЗД
No problems• вчера в 23:28
До гастроентеролога. Дієта, жовчогінне, препарати для підшлункової та печінки.
У вас до вагітності скарг не було зовсім чи ігнорували? За каву, шоколад, гостре, жирне і смажене можете забути. Кола, чіпси, вейп - забути.
Також варто зробити фгдс та аналіз на хелікобактер
Готова до другої• сегодня в 05:27
Вам потрібно звернутися до лікаря. З сильним токсикозом краще в стаціонарі крапельниці поставити, щоб полегшити самопочуття