Аноним_1858• Изменено вчера в 20:52

Сусіди ЗНИЗУ- це п.ць

Купили квартиру в Києві

Над нами нікого не має. Виїхали хазяї в штати
Під нами родина - подружжя і троє дітей.
З ранку до ночі це якась бойня: крики стрибки, вовтузіння, вона на дітей кричить, чоловік всіх матюкає
Потім щось виказує дружині нав’язливим повчаючим тоном. Вона реве гучно
Потім стає молитися.
Молиться голосно і співаючи, мабуть десь в церковному хорі співав.
Консєржка кажея, що вони віруючи і кожну неділю ходять до церкви.
А квартира під ним регулярно викликали цим віруючим поліцію, поки зʼїхали у власний будинок.
Як з такими придурками жити🙈

З цими молитвами і бійками, як алкаші прямо
Непереможна• вчера в 21:43
Автор вдівайте наряд і йдіть на молитву
Жена брата Админа• вчера в 21:55
так а чего вы тем ненормальным деткам тяжелый металл не включаете на всю громкость, ну так чтоб аж заикаться начали.
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 00:10
вам тоже придется купить дом и съехать. что тут думать.
автор Аноним_1858 • сегодня в 07:04
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В планах є, але не найближчим часом