Викупана• вчера в 16:52
Підкажіть будь ласка чи є банківськи картки, які при переказі не вказують ПІБ?
Цікавить, щоб при переказі коштів не вказував банк призвіще людини, яка перевела кошти.
Интимная• вчера в 17:20
Якщо переводити з Пумб на приват, то не видно хто переказав.
Просто зарахування коштів.
Думаю, що так між усіма банками працює
Просто зарахування коштів.
Думаю, що так між усіма банками працює
Млинці зі смайликом• вчера в 17:23
Есть. У меня Рада банк. При переводе мои данные не указываются.
З бісиками• вчера в 18:09
Ответ дляЛупаю цю скелю
Мне кажется, если карта другого банка, то может быть без фио
Зараз вже ні. Навіть з іншого банку буде ПІБ.