Ніколи не збрешу• 2 часа назад
Карта маг мужчина с черными волосами
Сегодня мне надо Коляденко и на мой важный вопрос достал карту маг. Сказал таро Леонардо да Винчи. Я посмотрела, это другая колода. Может я перепутала. Точно какой то художник. Может кто-то знает ......
Ніколи не збрешу
• 2 часа назад
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дайте ссылку, гляну что за колода
Таро Леонардо да Винчи. Так я запомнила! Ой я вспомнила благодаря Вам. Таро Сальвадора Дали. Ура!!!!!
Анонимус Я• 2 часа назад
Ответ дляКраїна мрій
Я одна не поняла, что вам сегодня надо Коляденко?
Я тоже в растерянности.
Ніколи не збрешу
• 2 часа назад
Ответ дляКраїна мрій
Ой. Гадал на таро!
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Маг
Питання?
Чи це карта дня?
Для чего ви її відкривали?
Старший аркан. Дуже гарна карта..
Чи це карта дня?
Для чего ви її відкривали?
Старший аркан. Дуже гарна карта..
Ніколи не збрешу
• 31 минуту назад
Ответ дляГолова колгоспу
Питання?
Чи це карта дня?
Для чего ви її відкривали?
Старший аркан. Дуже гарна карта..
Чи це карта дня?
Для чего ви її відкривали?
Старший аркан. Дуже гарна карта..
Я запитала чи проходить в моєму житті червоними нитками зустріч з пламенним близнюком. Відповідь маг
Голова колгоспу• 22 минуты назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Така дивна постановка питання...
Які червоні нитки? Ви про що
Але маг, це дуже позитивна карта. Про гарну і відносини, активність і увагу.
Які червоні нитки? Ви про що
Ніколи не збрешу
• 1 минуту назад
Ответ дляГолова колгоспу
Така дивна постановка питання...
Які червоні нитки? Ви про що
Ні це зовсім не дивне питання. На питання чи зустріне людина в житті близнюкове полум´я може дати відповідь інструмент карти таро. Такий же не доведений факт, як і полум´я. Це питання мене хвилює досить давно. І це єдине, що я б запитала. Ще він дістав аркан сонце.