не знаю что уже дарить ему, дарила лакосту ремень , лакосту кошелек , духи , всякие шорты и футболки. путешествия не любит и развлечения тоже
Из Виа-гры• вчера в 22:50
Ігрові навушники, щось стильне з одягу відповідно тому що він любить носити, абонемент в барбер шоп, похід в квест рум, але якщо розваги не любить, то може і таке йому теж не подобається
ВыФсеВрете• вчера в 23:15
Мій купив в 18 часи касіо. Незнаю нащо вони йому .а так чим цікавиться ? А так можна просто гроші .
А я нівроку• вчера в 23:31
нашому 17,5 (на початку літа 18-ть) то попросив записать і сплатить йому автошколу