Шмоточницаца• сегодня в 00:03
Допоможіть знайти ортопеда в Одесі .Готова і онлайн.
Треба спеціаліст .Можна онлайн консультація .У мами дуже болять коліна ,пікова біль різка не може ходити .Є знімки .Треба консультація спеціаліста гарного ,бо ми з Херсона і не знаємо до кого краще звернутися в Одесі .Щоб сказали чи можуть лікувати чи тільки операція .Дуже дякую ,якщо хтось відгукнеться і допоможе рекомендаціями .
Шмоточницаца
• сегодня в 00:05
В нас в місті були кращі два лікаря Ліньов і Майстренко,але не можу знайти де вони зараз приймають .А інших гарних не знаю .Знаю ще клініка в Чернівцях гарна по операціях ,але то вже останнє .
Шмоточницаца
• сегодня в 00:24
Ответ дляДуша компанії
Можу порадити ортопеда в Києві
А він надає платну консультацію онлайн ?Якщо йому на телефон знімки і опис дати ?
Душа компанії• сегодня в 00:25
Ответ дляШмоточницаца
Ну нам надавав колись, я зараз не знаю