Медсестричка• вчера в 22:56

Хочу подарувати рослину людині, яка взагалі не вміє за ними доглядати

Що вибрати, щоб воно не померло через тиждень і не було соромно?
Людина хоче рослинку, якшо шо.
Луноликая Вика• сегодня в 00:30
Ответ дляОбстановщица
Погоджуся
Тільки якщо кота вдома немає. Все, що не вбив неправильний догляд, доїсть кіт мій знаходив її навіть там, де ніколи не ходив.
Довелося відвезти мамі. І хоч мама любить поливати, в бокарнея цього не любить, вони знайшли спільну мову. Росте
Локшина на вухах• сегодня в 00:36
Даруючи рослину, обов´язково додайте інструкцію з поливання. Бо деякі люди просто не знають, що для життя потрібна вода.