Швабристка• Изменено вчера в 06:59
Чоловік напився на корпоративі.
Він засновник і керівник.
Я чесно не хотіла йти, але він наполягав.
Весь корпоратив був наче норм, а під кінець його розвезло капітально.
Везла його до дому і його партнера, ще взяли колегу(жінку)
Партнер не дуже пʼяний відвезли першого.
Жінка поводилася огидно, голосно матюкалася , жартували з чоловіком якісь дебільні жарти, він вимагав, щоб ми їхали продовжувати бенкет, вона підтримувала
Я себе перестала відчувати хазяйкою і дружиною в моменті.
Прямо мені огидно було від цього.
Так, наче до мене додому прийшли і витерли брудне взуття об диван у вітальні
Прямо мені огидно було від цього.
Бокс-орун• вчера в 08:49
Ответ дляЗоркая Зорро
Правильно. Нехай той чоловік авторки хоть спокійно траxне там когось на тому корпоративі.
Если захочет тр...ть, то сделает это в любое время и без корпоратива. Даже в дом приведёт и на священных диванах оприходует, Автор и знать не будет.
Карамбулкул• вчера в 08:49
Ответ дляБокс-орун
Тогда не удивляйтесь, что чьи-то жены будут за Вами ездить.
Вы бы поехали с кем-то чужим? Я - нет
Бокс-орун• вчера в 08:49
Ответ дляКарамбулкул
Вы бы поехали с кем-то чужим? Я - нет
Я не жена вашего босса)
Крошка Енот• вчера в 08:51
Не відчувала хозяйкою...мля, а він ваш пес, раб, кріпак, він у вас дозвіл має просити
Карамбулкул• вчера в 08:53
Ответ дляБокс-орун
Я не жена вашего босса)
Ну в общем вы правы,рот надо зашить...чтобы не было неожиданностей
Карамбулкул• вчера в 08:53
Ответ дляКрошка Енот
Не розумію яким боком ви до робочого корпоратива?
Её взяли как таксиста
Зайканалужайке• вчера в 09:07
Ответ дляШвабристка
Мені не сподобалась його готовність десь віятися із пʼяною колегою і коментарі.
«та що ти за зануда! Розвертай машину»
Думаю, а якби мене не було, то чим закінчилось би
«та що ти за зануда! Розвертай машину»
Автор, заспокойся! Н ображайтеся, але мені здається, що Ви як та квіточка ніжна сидите дома в світі рожевих поні. Ну раз з декілька років напився, підтримував компанію, було весело - в чому проблема? Вони всі працюють і раз є кошти на святкування - успішно. Ну розслабилися, видихнули, а потім знову пахати - відстаньте від всіх.
Света С Приветом• вчера в 09:09
Я, не те що на корпоративи, а й на половину родинних свят їжджу за кермом. Звісно, іноді мене просять когось з колег підвезти. Але в мене вже всі знають: як би буйно не святкувалося, в моїй автівці, якщо я вже погодилася підкинути (а погоджуюся я дуже рідко), всі ведуть себе тихенько.
А все один випадок, коли один колега (вже бувший) вирішив невдало пошуткувати. Я раз попросила припинити, два... А потім спокійно зупинила машину і висадила його. Так, посеред дороги. Ні, не повернулася.
Так що, якщо, хоча б іноді, доводиться когось підвозити і є побоювання, що пасажир чи пасажири будуть створювати незручності вам, як водію - ось працюючий рецепт. Один раз когось висадите і більше мало в кого виникне бажання буянити у вашому авто.
Вся в кредитах• вчера в 09:10
Ответ дляШвабристка
Мене власник запросив. Коли будете власником, тоді будете вирішувати , поки - ні
И обосрал вас собственник при всем честном народе.
Карамбулкул• вчера в 09:12
Ответ дляЗайканалужайке
И эти люди вносят лепту в их семейный бюджет своим трудом.
Зайканалужайке• вчера в 09:18
Ответ дляКарамбулкул
Именно так. Автор путает мягкое с теплым и забыла, что важна компетентность сотрудника, а не количество алкоголя выпитое коллегами. Именно для расслабления, продуктивной и коллективной дальнейшей работы и устраиваются корпоративы.
А Автор ведёт себя не как жена собственника, которая понимает что и для чего, а как инфантильная барышня
Пускаю бісики• вчера в 09:48
Ответ дляЗайканалужайке
Жена собственника, мать его детей, человек который знает все сплетни, выслушивает и дает советы, поддерживает, лечит, кормит, убирает,воспитывает, подстраховывает и при всем этом НЕ ДАЙ БОГ работает. Не слишком ли много для одной женщины?
Автор вспылила, лично я ее понимаю. Вопрос в адекватности сотрудницы. Я бы на ее месте себя так не вела. Если и бывает такое то только со старыми друзьями, а не с Иваном Петровичем, который платит зарплату и иногда премию.
Но одним махом увольнять хз с одной стороны другие побоятся или будут проблемы с мужем. Прежде чем требовать увольнения, нужно все взвесить.
Пускаю бісики• вчера в 09:49
Ответ дляЕдинорог_помог
Для чего супруги ходят на корпоративы друг друга?
Нормальные люди так отдыхают, проблемы возникают когда в паре не все в порядке.
Кондуктор троллейбуса• вчера в 10:00
Ответ дляШвабристка
Один раз було схоже в 2017 році на ювілеї фірми.
І тепер знову.
Ви терпите за гроші і він хороший батько і сімянин? І$у вас майна багато, важко ділити. .. все це ми знаємо
Баррикадница• вчера в 10:48
Придите после праздника в офис, прищурьтесь, осмотрите коллектив, найдите ту тетю и так: ааааа, вот этих алкоголиков я везла. И уходите)
Зайканалужайке• вчера в 11:13
Ответ дляПускаю бісики
Автор такая же, как и многие другие - мотивирует, воспитывает, любит, толкает. И вопрос не в том, что она должна работать на работе, а в том, чтоб сложить пазл откуда у нее деньги есть? Их приносит муж с успешного бизнеса ’винтиками’ которого является в том числе та коллега.
Лично мне тоже не понравилось бы их везти, но просить уволить специалиста только потому что они напились - это ну очень тупо и характеризует не ту, что напилась, а именно автора
Карамбулкул• вчера в 11:20
Ответ дляПускаю бісики
Почему жена влазит в дела мужа по его работе и ’требует увольнения’. Вы не много на себя берёте?
Зайканалужайке• вчера в 11:34
Ответ дляКарамбулкул
Прочтите мои посты и поясните какую точку зрения Вы поддерживаете, с каким именно утверждением Вы не согласны?
Единорог помог• вчера в 11:41
П´яні люди не адекватні, їх психічний стан змінений алкоголем. Що ви хочете від чоловіка, який набухався? Йому було весело. Він вас взяв із собою, щоб ви контролювали ситуацію. Не опозорився? Не приставав ні до кого? Міссія виконана. Як поводилася чужа мадам ( кричала, матюкалася) - не ваша турбота. Максимум, можете сказати чоловіку, що її поведінка була огидною, і ви сподіваєтеся, що ваш чоловік не продовжить спілкування з нею.
Дайте вподобайок• вчера в 17:13
Нафига эти корпоративы? Выдал бы работникам премию и не надо этих тем