Мозговая пилочка• 25 декабря в 07:58
Хороший рік! У вас як ?)
Підсумки.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
3. Побували в 5 країнах ( три влітку і дві на осінніх канікулах)
4. Чудово відгуляли в родичів на справжньому українському весіллі в липні
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
Мозговая пилочка
• 25 декабря в 11:38
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Септопластика розкажіть будь ласка що це
Це коли вам вирівнюють викривленну перегородку.
Ви перестаєте хворіти на тривалі риніти.
Забуваєте про гайморити.
Ніс починає вільно дихати , а тіло рівномірно збагачується киснем
Забуваєте про гайморити.
ВыФсеВрете• 25 декабря в 11:39
Ответ дляМозговая пилочка
У порівняні із тим де я була в Києві значно краще)
та да,де ще так з неба гроші сипляться!
В цивізілованих країнах ,отаких хитрозроблених,провіряють аж бігом...,а у нас- лафа!!!!!!!!!!!!!!!
Девальвация• 25 декабря в 11:40
Ответ дляМозговая пилочка
Я прикріпляла і видалила
Всі подивилися і поставили мені 17 лайків.
А зачем удалили?
Мозговая пилочка
• 25 декабря в 11:41
Ответ дляВыФсеВрете
та да,де ще так з неба гроші сипляться!
Тихо-тихо!
Не нервуйте так!
Я такая - жду трамвая• 25 декабря в 11:41
Ответ дляМозговая пилочка
Забуваєте про гайморити.
Дякую за пояснення. Це мабуть і донькі потрібно. В дитинстві зломала носа, дизає на одну ноздрю. Хоча я думала що це ринопластика потрібна.
Їй 17, тому зараз не робимо, чекаємо 21 рік
Мозговая пилочка
• 25 декабря в 11:42
Ответ дляДевальвация
А зачем удалили?
Щоб ви не подивилися і не отримали серцевий напад)
ВыФсеВрете• 25 декабря в 11:42
Ответ дляБойцовская
Да ну)
Бизнес, квартира с прифронтовой за год?) это только работа с тендерами при кормушке, волонтерстве махровом, тцк, политика, ну и гос служба и отмыв бабок под видом крепты.
чоловік автора якраз в тім числі.. ).
Лінива, не каюсь• 25 декабря в 11:43
Ответ дляМати тріля
Автор,ну признайтесь, вчерашняя топовая тема про собаку - ваша.
Стиль изложения одинаков - постоянные абзацы и много вопросительных и восклицательных знаков.Автор той темы и этой сейчас онлайн.
Но только фото вашей квартиры совсем не говорят про успешный успех,там ещё батареи отопления совдеповские.
Я не в защиту автора, она очевидно, троллит, но скажу что не всегда ремонт это показатель успеха. Я год назад купила квартиру больше 100к. Но ремонт там 20летний и потрепанный. И мебель тех годов еще. Ремонт я очень хочу и могла бы начать, но пока не рискую. Жду может что прояснится. Жить в этом можно, просто не ’инстаграмно’ конечно:))
Девальвация• 25 декабря в 11:44
Ответ дляМозговая пилочка
Ох вы и язва
Единая страна!• 25 декабря в 11:47
Автор, знаючи що частина втратила житло, багато рідних на фронті. Хтось лишився без батька, чоловіка . …Просто танці на костях
🤷🏼♀️
Аленький носочек• 25 декабря в 11:49
Ответ дляхутряна володарка
Слуxайте.. це смішно
це як підійти до чужоі людини,котра ість морозиво..і почати предявляти..що нема грошей на морозиво..а ви тут істе
якраз у громадському транспорті неприлічно щось їсти. бо людям, які їдуть тут же, нема, куди подітися і нема, де купити морозиво і собі.
я думала, це таке правило пристойності, яке не треба пояснювати людям взагалі, а тим більше тим, чиї недалекі родичі голодомор пережили.
Сама собі лікар• 25 декабря в 11:50
Чесно
Як правило щиро радію коли в людей все добре
І вірю що гроші можна заробити, бо сама гарно заробляю
Але ця тема настільки відчувається нещиро, що чомусь неприємно
З приходом війни особисто в мене помінялися цінності
Рідні поруч, всі живі і здорові… чудовий рік!
Мати тріля• 25 декабря в 11:51
Автор вышла из сети одновременно с автором темы про собаку и свекруху
Аленький носочек• 25 декабря в 11:51
Ответ дляИз Виа-гры
Представляю какого читать эту тему тем, кто лишился в этом году своего жилья и не имеет возможности купить новое, тому, чей муж погиб на войне или находится в опасной зоне.
Не знаю, автор, мне кажется, что вы тролль, не поверю, что нормальный человек принесёт это все на форум.
та тут постійно багаті баби хваляться своїми статками і ще й до інших зневажливо ставляться, типу, що ж ти не вийшла заміж за Колю-катлєту? а я вийшла, тепер не працюю і ще й з тебе, убогої, збиткуюся. поки ти як кляча вкалуєш на своїй роботі, я тут в басейні плаваю і 8 країн уже подивилася.
Лінива, не каюсь• 25 декабря в 11:53
Ответ дляМозговая пилочка
Я прикріпляла і видалила
А чего удалили?
Из какого города вы кстати уехали?
сама себе прекрасная• 25 декабря в 11:54
Ответ дляЛінива, не каюсь
Та же первая мысль была. Из прифронтового города выехать и улучшить свои условия. Любопытно чем это заниматься нужно
Можно . Почему же нет. Не все же в прифронтовых голые и босые
Лінива, не каюсь• 25 декабря в 11:56
Ответ длясама себе прекрасная
Та я ж не говорю что голые босые. Но автор описывает все как улучшение условий. Вот и возникает вопрос логичный как это при переезде улучшается условия, тк при продаже бизнеса, жилья в прифронтовых городах сейчас это потери финансовые.
Ну еще конечно нужно выяснить что за ’прифронтовой’ город))
Мати тріля• 25 декабря в 11:57
Ответ дляЛінива, не каюсь
А чего удалили?
Из какого города вы кстати уехали?
Кстати,а как можно удалить фото после того,как отправил комментарий?Здесь есть такая функция?
Яичница с беконом• 25 декабря в 11:57
Ответ дляСама собі лікар
Чесно
Просто нормальна лбдина своє щастя тихенько з близькими проживе. А не принесе його на анонімний форум, вочевидь знаючи його специфіку. І вже точнг не буде кидатися не тих, хто не оцінив та висловився, що тема недоречна.
Я пані прохана...• 25 декабря в 11:57
Ответ дляЖующаЯКонфету
У меня отличный год был, надеюсь следующий будет еще лучше
правильно, мойша не жалуется, Бог посмотрит,что мойша говорит, что у него всё хорошо, и скажет, ты , мойша не знаешь как бывает хорошо, вот я тебе покажу
Мозговая пилочка
• 25 декабря в 11:58
Ответ дляЛінива, не каюсь
А чего удалили?
Из какого города вы кстати уехали?
Я не хочу розповідати із якого міста)
До чого це вам)
З великого і красивого.
До чого це вам)
З великого і красивого.
сама себе прекрасная• 25 декабря в 11:58
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не всем везёт с продажей...да и кто будет покупать.. а у многих все разбомбили
Мозговая пилочка
• 25 декабря в 11:58
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У мене вроджене , я травм не мала
І зовнішньо це не видно.
Але якщо дитина має таку проблему, то конце обовʼязково вкластися в здоровʼя.
Бажаю міцного вашій красуні.
І зовнішньо це не видно.
Бажаю міцного вашій красуні.
Лінива, не каюсь• 25 декабря в 12:00
Ответ дляМати тріля
Автор, настрочила уже 6 страниц. Мне вообще лень искать в ее сообщениях, тем более что она явно троллит. Но обычно при удаление остаётся пометка что ’удалено фото’
Лінива, не каюсь• 25 декабря в 12:00
Ответ дляМозговая пилочка
Я не хочу розповідати із якого міста)
До чого це вам)
З великого і красивого.
До чого це вам)
З великого і красивого.
Пишущаяся• 25 декабря в 12:00
Ответ дляБавовнятко
Та ні, от якщо б не в Києві, а десь закордоном
Сколько у вас вилл заграницей?
Пишущаяся• 25 декабря в 12:01
Автор, поздравляю. Правильно, жизнь продолжается и радоваться жизни это нормально
Мозговая пилочка
• 25 декабря в 12:01
Ответ дляЕдиная страна!
🤷🏼♀️
А як ви живете знаючи, що частина втратила житло?
Переїхали і підвал в знак солідарності?
Чи може стали віддали автор своє біженцям?
Ні? Ну то нефік триндити тут про танці на костях)
Живете ситно як можете , як і більшість)
Переїхали і підвал в знак солідарності?