Триндичіха Байрактар• сегодня в 08:46

Без світла по 15-20 годин: Гендиректор ДТЕК

Нинішня зима є найважчою для енергосистеми України з початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це в коментарі Bloomberg заявив гендиректор ДТЕК Максим Тимченко.

За його словами, з вересня цього року тільки електростанції ДТЕК були атаковані Росією більше шести разів. Крім того, з вересня було пошкоджено або знищено більше половини енергетичних потужностей компанії ДТЕК.

В результаті ворожих ударів по енергетиці українці залишаються по 15-20 годин без електроенергії навіть при температурі близько нуля.

«Чим далі, тим стає все складніше проводити відновлення, тому що, на жаль, у нас закінчується наше обладнання. Сьогодні це головна проблема», – сказав Тимченко.

Ключовою проблемою залишається відсутність в енергетиків резервних трансформаторів, генераторів і турбін, а також брак часу для налагодження їх виробництва вже в цьому зимовому сезоні.
Billi Rubini• сегодня в 09:05
Удалено администрацией...
автор Триндичіха Байрактар • сегодня в 09:11
Ответ дляBilli Rubini
Удалено администрацией...
Для граница открыта
вас
Авокада• сегодня в 09:13
это частная компания.справляйтесь.
а не справляетесь? возвращайте государству и не нойте.
это не наши проблемы.
хоть с Луны везите оборудование, а не ставите в известность потребителей. когда деньги гребли и гребете лопатой то не скулили((
Да ладно• сегодня в 10:30
Утром встаю, за окном минус 12 и ледяные батареи. Лепота... Плюс, ветер в окна.
автор Триндичіха Байрактар • сегодня в 10:33
Ответ дляДа ладно
Какой город?
Да ладно• сегодня в 10:34
Днепр
автор Триндичіха Байрактар • сегодня в 10:34
Ответ дляДа ладно
Днепр
Сочувствую
Да ладно• сегодня в 10:35
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Сочувствую
У нас в доме если нет электричества, то нет и отопления.
автор Триндичіха Байрактар • сегодня в 10:36
Ответ дляДа ладно
Очень плохо