Заставляличка• 25 декабря 2025
Ну і де кадровий голод, про який говорять? Не взяли на низьку посаду з освітою
5 років я пропрацювала помічником юриста, звільнилась тоді, коли вже не мала сил терпіти обʼєми роботи.
Думала влаштуватись секретаркою у якусь юридичну компанію, бо займалась адміністративним правом.
Знайшла посаду головного адміністратора , управителя секретарок.
Запросили на співбесіду, і я просто очманіла…посипатись запитання
- а ви займались закупками?
- а ви керували бюджетами?
- скільки людей у вас було в підпорядкуванні?
- а ви розбираєтесь у первинній документації?
- а ви розбираєтеся у будівництві?
- а ви працювали з підрядниками? Вели договірну роботу?
Дівчатка….ЩО ЦЕ.
Я думала мені мають руки цілувати лише за те, що я на співбесіду прийшла, бо хто з юридичною освітою піде папір замовляти? А тут таке.
Роботодавці не мають кадровий голод, вони ставлять такі умови, що важко людей знайти, моя думка.
І так, мене не взяли.
Людину. Яка. Працювала. Юристом. 5 . Років. Не . Взяли. Секретаркою.
Ви вважаєте це адекватним?
- а ви займались закупками?
- а ви керували бюджетами?
- а ви розбираєтеся у будівництві?
Дівчатка….ЩО ЦЕ.
І так, мене не взяли.
Ви вважаєте це адекватним?
Мальчун-задирун• 25 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Щоб на цю роботу потрапити взагалі навиків не треба
Беруть любого
Тому я і здивувалась що ЮРИСТА не беруть
Беруть любого
Саме на цю роботу. Що за фірма.
А_мій_самий_самий• 25 декабря 2025
Н-да. Узнаю наш черноротый народ, в каждой теме как собаки, кто громче гавкнет
Пукимончиг• 25 декабря 2025
Ответ дляА поговорить?
Она просто работница года. С одной работы ушла, потому что там работать надо. Теперь ещё и на другой работе предлагают работать
И самое ужасное, что у работодателей никакого пиетета перед дипломом Автора: рук не поцеловали, работу не дали, такоЭ...
миссДавеча• 25 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Беруть любого
Насправді з того, що ви перерахували, нічого такого , з чим не може розібратися людина з вашим досвідом і як тут писали вище С1 не вимагалося, ну хіба чи розбираєтеся в будівництві . Можна подумати прям купа людей, які і з договорами в будівництві на « ти» і закупками / бюджетами займаються, опційно це все ж різні посадові обовʼязки. Автор, може краще рухатися більше в напрямку вашої освіти, бо ви ж розумієте, що віковий ценз адміністратора/ секретаря теж існує . Шукайте юридичну «контору» , яка займається справами з ТЦК/ військовими без роботи і грошей не будете і освіта ваша стане в нагоді, тільки відповідний напрямок підучити.
Всюди влазю• 25 декабря 2025
Ответ дляГрабля
Людина, яка працювала юристом, йде на секретаря?? Що???
Цілком логічно.
До нас в школу прийшла дівчина з юридичною освітою, працює секретарем. Раніше у приватній фірмі вона була помічником.
І так, щоб правильно всі ті накази оформляти, треба бути в курсі законів.
Синиця у спідниці• 25 декабря 2025
Смешно. Большие вопросы к «юристу», который не идет работать по специальности
Ласковая_львица• 25 декабря 2025
Мене 22 роки стажу на транспорті плюс рік у фарм не взяли на посаду перевірка ттн, а ви кажете
ПампушОК• 25 декабря 2025
Автор, так вы ж не секретарем хотели, а руководить секретарями. Если вы людьми не руководили, закупки не делали, не знаете многих ньюансов административно-деловодческой сферы, то почему вы удивлены? Вы не имеете скиллов, необходимых для этой должности. И было бы логично вам пойти юристом хоть куда-то, раз вы работали помошником 5 лет. Это перспективнее, а вообще конкуренция на старте всегда была и есть огромная. Вы не имеете опыта юриста пока. Поэтому неудивительно. И да заниматься договорами, бюджетами, первичкой и поставщиками надо быть в теме, это еще и бухгалтерско-экономические навыки. Я лично этим всем занималась, но напряжненько. И прям так сразу во все вникнуть тяжело
Ранковий базар• 25 декабря 2025
Їм видніше, різні є юристи, вища освіта - це ще не показник інтелекту і досвіду
Ласковая_львица• 25 декабря 2025
З роботами біда, з вищою освітою мені пропонували за мінімалку + бонус сортувати золото по пакетах (з мат відповідальністю), оформити фора на тендера, на відвантаження стомат препаратів, логістом з ремонтом авто, мийкою та контролем пального, це крім відвантаження
Не взяли менеджером з документування відвантажень (вихідні можливо робочі)
Пропонували працювати без вихідних за 25 тис
Броніки для Моніки• 25 декабря 2025
Автор, посада, на яку Ви подалися, вимагає певного досвіду і певних навичок. Їх і вимагають у кандидата. Шукайте посаду, де треба юрист, раз Ви - юрист. Або йдіть на лінійного виконавця, а не на керівника
Броніки для Моніки• 25 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Беруть любого
Як це не треба. Все, про що Вас питали, то і є необхідні навички.
Директриссимо• 25 декабря 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
И вы конечно тоже со своим черным ртом мимо пройти не смогли, как бы тут без вашего гавканья обошлись, страшно представить
язззззь!!!• 25 декабря 2025
Ответ дляНа привозе
не смешите.там професора унитазы драют.местное образование нужно и опыт.годы карьеры и сядешь в офис там и то не факт
От это вас на унитазах заклинило ...
язззззь!!!• 25 декабря 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Должность ’проверка ТТН’ ?
Директриссимо• 25 декабря 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Если вы собеседование проходили также, как тут свои соображения сформулировали, то ничего удивительного. Ничего ж непонятно
Джем Шакіри• 25 декабря 2025
Ответ дляНа привозе
Ну,це ви загнули,звичайно. Але юристами не працюватимуть,звичайно. У мене подруга менеджером працює,на руки півтори тисячі дол,мову знає. Без мови ідуть на заводи,але не унітази драїти.
Федорино Горе• 25 декабря 2025
Мужиков на физический труд не хватает, последний раз грузчики были из Узбекистана, в до этого из Молдовы. А в офисах и админсоставах по всем отраслям швах, сокращения. Здесь читаю как какую-то сказку про корпоративы со звездами, 13-14 зарплату и ежегодный подъем окладов на 20%.
Допоможіть знайти• 25 декабря 2025
Ответ дляШмоточницаца
Чому ви зі своєю освітою працювали помічником?
Чому не доросли вже до юриста?
Освіта то тільки початок, головне це досвід для хорошої зп.
Навіщо зараз йти секретаркою, у вас проблеми з самооцінкою?
Чому не доросли вже до юриста?
Може, людина не хоче працювати за спеціальністю? Мільйон причин.
Допоможіть знайти• 25 декабря 2025
Ответ дляПочемучечка
Ви не маєте досвіду в тому, що їм треба взагалі.
В мене подруга працює асистентом партнера в адвокатській конторі.
Вона робить все, що вас запитували + візи + облік робочих годин + вільна англійська с1.
Юридичної освіти вона не має.
Зарплата більше 80 000 грн.
Тут скоріше ви зовсім не зрозуміли формат роботи.
Не зрозуміли,що їм не треба ваша освіта, а треба реальні навички ( і багато), яких у вас немає
Юридичної освіти вона не має.
Зарплата більше 80 000 грн.
Всьому можна навчитися, ваша подруга теж не одразу з цими навичками народилася.
Допоможіть знайти• 25 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Ну как же не нужно навыков, если целый перечень! При том, что у вас там мелькнул вопрос «вы разбираетесь в строительстве?» это так кажется, что там разбираться. А на деле, это уже узкий профиль, сугубо в строительстве
Не розумію, навіщо секретарю розбиратися в будівництві. Це ж не бухгалтер, який має знати всі нюанси.
Чумацький Шлях• 25 декабря 2025
Ответ дляГрабля
А чому ні. В мене є родичка колишній виконавчий директо. Зп огогого, посада огогого, робота не за станком, але вона казала що так замахалася, що хоче йти на завод де можна просто тупо одягати ’кришечки на йогурт’. Звільнилася. Вирощує городіння і щаслива.
Допоможіть знайти• 25 декабря 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
В мене так знайома головбух ще до війни поїхала до Польщі, влаштувалася в кафе і була задоволена спокійним життям.
КаваЗМолоком• 25 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Беруть любого
якось ви туповиті для людини з освітою. правильно, що не взяли.
ви не тягнете ту працю, бо навіть не в стані проаналізувати відповідність вимог.
Большой секретик• 25 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Беруть любого
То Ви й не юрист. Помічник юриста це фактично ’принеси-подай-уйди не мешай’. А тут Вы на руководящую должность претендовали по вашему тексту