Альдебаран• 2 часа назад
Наречений ставив ставки на спорт
Я вже 4 роки разом з нареченим, він військовий. Ми дуже кохали один одного. Мій наречений одного дня позичив в мене 1000 дол на допомогу побратима який після обстрілу потребував нового бронежилета і каски. Сказав що в нього немає рідних, а зарплату затримали. Сказв що відразу поверне після зарплати.Не повертав той побратим майже пів року кошти і мене це злило, я запідозрила що щось не те, і коли наречений приїхав я попросила показати переписку з тим побратимом, він відмовився і я дізналась що він гроші вклав у крипту. Я запитала чи робить він ставки, він сказав ні.Я попросила показати банківську виписку і побачила що він всі гроші програвав. Виявилось що він ставив ще з початку наших стосунків, а останні два роки прям багато ставив. Ми планували весілля і я збирала кошти, а він ставив. Він зрозумів що накоїв, просив пробачення, Пообіцяв більше це не робити. Я повірила. Через 5 місяців він приїхав на весілля друга і я тихенько перевірила телефон і побачила що він заходить на ті сайти. Я запитала в нього чи заходить, він сказав ні. Я кажу що я все бачила, він каже що заходить але не ставить. Він показав банківську виписку що справді не ставив весь цей час. Пообіцяв більше не заходити на сайти з ставками. І сказав що буде показувати мені свою виписку банку. Через пару місяців перед відпусткою його я нагадала йому за обіцянку показувати виписку і скзаала що хочу переконатись що він не ставив. Він псіхував і сказав що покаже як приїде. Він приїхав у відпустку і я вночі залізла в його телефон. Історія пошуку браузера була видалена, вже давно він писав знайомим що просив гроші позичити на наші обручки які ми не купляли і для тата який поламав ногу а насправді не поламав. І я побачила смс про кредит. Вранці спитала чи є в нього борги, він каже що ні. Я кажу я все знаю. Він розізлився що я лазила в його телефоні але сказав що брав тисячу в кредит але зараз кредит насправді більший, не зміг пояснити чому він під цими вигаданими причинами позичав гроші. Я хотіла розійтись, він випросив пробачення. Сказав що буде звітуватись за все, зараз він зробив мені картку до рахунку його, звітується за всі витрачені кошти, скидає мені гроші щоб я відкладала.
Декілька місяців так тривало але я постійно згадувала ту брехню і думала чи зможемо ми колись забути за це все
Я спитала його чи він заходить ще на ті сайти, він сказав правду що заходить але не ставить. Що це як просто подивитись щось на ютуб наприклад
Але я прочитала на форумах які ж страшні ситуації де люди програють і квартири, і що ця залежність назавжди і злякалась
Я якось усвідомила наскільки це страшно може все обернутись і вирішила з ним розійтись
Минуло кілька місяців і я все ще його кохаю. Думаю я зробила правильний вибір, але інколи приходить думка а може він реально змінився і більше не повернеться до цього
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ну может еще немного пострадаете, но в итоге пройдет. А жить с лудоманом - похуже чем временные сердечные страдания.
Броніки для Моніки• 1 час назад
Заблокируй телефон и забудь как страшный сон. Такие зависимые женщин обокрасть могут, потом вы будете просить одолжить денег для него. Потом придут выбивать долги с вас, отберут машину, жилье. Такие люди пропащие
Забрала і не сказала• 1 час назад
Автор, все правильно сделали. Зачем вам такое? Лучше быть самой, чем с кем-попало. Он врет, вы же видите. Вы потом ребенка захотите с ним родить, а как с таким? Он же не может деньги не проиграть
Смайликівна• 1 час назад
Він брехав коли брав у борг ,,на обручки,, ,,на перелом,,. Це страшніше чим наркоман. Не сходьтесь з ним, не витрачайте свій час на нього
Не боюся осуду• 24 минуты назад
Ответ дляГитта Ягг
4 года возиться с лудоманом. И еще грустить. Господи, почему женщины такие долготерпимые.
Молодец что смогли это прекратить. Лудоманы - как инъекционные наркоманы, это практически невозможно вылечить. У этих людей нет ни совести к которой вы взывали ни стыда.
Интересно, они иногда хоть выигрываютн?