В Харькове мужчину забрали с работы во ВЛК, несмотря на то, что дома без присмотра осталась малолетняя дочь, а жена давно покинула семью.
Об этом "Думке" стало известно из сообщения в соцсетях и комментарии Харьковского ТЦК и СП.
В соцсетях распространили сообщение о ситуации в Харькове, где после мобилизации мужчины орган опеки заявил о возможном устройстве его 10-летней дочери в интернат. По словам автора сообщения, девочка с рождения проживала с отцом: мать оставила ребенка сразу после родов, уехала и за десять лет не поддерживала никаких контактов и не платила алименты.
Ну а что делать в такой ситуации? Нужно же кому то защищать родину?
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Та хто ж проти? Нехай йде на війну.Вам то що до його дитини?Живіть собі.По закону.
Йому ніхто не повинний вірити на слово. Якщо мати відсутня в житті дитини, це має бути документально підтверджено
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Яких сім років?Дитині десять.
Сім років до оголошення загальної мобілізації
Соседушка• 25 декабря 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А бумаги есть у этого отца что мать кукушка? Где бабушки и дедушки?
А бабушки причём?
Кошка Мурка• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну не повинен так не повинен.Для чого ви виправдовуєтесь? Все ж по закону.
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Так, все по закону.
І це не виправдання тецекунів.
Кошка Мурка• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так, все по закону.
І це не виправдання тецекунів.
НКВД теж приходили по закону.І розстрільні трійки діяли по закону.І продовольчі загони теж по закону відбирали у селян їжу.По закону,який був прийнятий на той час.Але чомусь це назвали геноцидом.Не знаєте чому?
КондуктЕр тролейбуса• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Як треба було вчинити в конкретній ситуації?
Ms. Android• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Нате вам ще.🙄 У Харкові чоловіка мобілізували прямо з роботи
У нього важкохвора дружина з розсіяним склерозом, яка на той момент перебувала в лікарні, та 7-річний син, що залишився вдома сам. Комісія з встановлення інвалідності дружині призначена на 26.12.2025. Після затримання Сергій на зв’язок не виходив.
У Харківському обласному ТЦК заявили, що порушень не було: чоловік нібито не оновив дані, не звертався по відстрочку, за рішенням ВЛК визнаний придатним і мобілізований відповідно до закону.
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Цей випадок взагалі жахливий. Навіть якщо дружина не інвалід, а просто хвора і в лікарні, невже не можна не чіпати батька, в дитини й так стрес. Як можна залишати 7 річну дитину одну?
Крошечка-хаврошечка• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
ㅤ
Надіслати новину @ukhylyant_smsbot
👉ПІДПИСАТИСЬ
Есть такое.У нас в соседнем подъезде мужчина выносил мусор,его приняли прямо в тапках.Ребенок и жена инвалид.
ВерСаСе• 25 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Он пытался лишить мать родительских прав через суд,но судья был против с формулировкой,что он хочет избежать таким образом мобилизации.Дочка осталась с его сестрой и органы опеки решили её забрать в детдом.Я читала эту историю
Сволочі.
Сиреневая цапля• 25 декабря 2025
Той, що задєлав трьох дітей, і часто від різних жінок мобілізації не підлягає, а відповідальний батько-одинак виходить має отих всіх захищати:(