Сизоока бестія• 25 декабря 2025
Дуже боляче ставити Мірену?
В понеділок потрібно поставити Мірену. Дуже боюсь, мені здається від страху я так втрачу свідомість. Як ви перенесли? Тільки чесно.
Интимная• 25 декабря 2025
Терпимо.
Головне розслабтесь, щоб її швидко ввели і вона встала на місце.
графиняВишенка• 25 декабря 2025
Я уже писала, берите с собой спрей лидокаина аптечный и прекрасно
Ластовиння• 25 декабря 2025
Больно было буквально секунду, поэтому вполне процедура норм. Легче например чем зубной укол.
А почему Вам страшно что потеряете сознание- Вы же делать будете, ну потеряете - приведут в чувство.
Я тут с краю постою• 25 декабря 2025
Лідокаїн спрей плюс я попросила ще укол знеболювальний в попу - то взагалі нічого не відчувала. Справа трьох хвилин, сама не очікувала, що так швидко буде
Булькаю• 25 декабря 2025
Я взагалі не переношу як там щось ковиряють. Я від простого огляду можу колошматиться.
Гопница-Советчица• 26 декабря 2025
Автор, настраивайтесь, что все пройдёт легко и безболезненно.
Не больно, они укол делают.