Водійка хімарса• сегодня в 09:02
Трускавець або Східниця - де краще жити щоб їздити на Буковицю?
Щоб і в самому готелі було не сумно
Щоб для дітей було більше розваг
Спа, басейн, дитяча кімната
Тюбінг, санчата
Щоб для дітей було більше розваг
Спа, басейн, дитяча кімната
Тюбінг, санчата
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:10
трускавець в принципі цікавіший,цивільніший. туди часто цирк приїжджає польський. житло і їжа в рази дешевші,є де погуляти,куди піти,купа гарних кав´ярень,чебуречна.. .В центрі Трускавця їдальня Рідний край. Дешево і смачно дуже. В Східниці такого нема й близько. В Східниці житло дорожче. Я в Трускавці в серпні жила в центрі в 2 кімн квартирі з ремонтом і всіма зручностями за 800 грн.. в Східниці мені запропонували за цією ціною простенький номер без нічого (тобто спільна кухня,пралка),короче,колгосп
Коплю на груди• сегодня в 09:07
Трускавець двіжковіше, дітям цікавіше буде. Їхати до Букавця однаково.
Ручки-Крючки• сегодня в 09:14
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Як ви знаходите такі низькі ціни? Дивлюсь на букінгу, простий номер на трьох 2000 в середньому.
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:21
Ответ дляРучки-Крючки
так ви зараз дивитесь. влітку було 800.ви про трускавець???? я зараз маю контакти і забронювала шикарну квартиру на новорічні свята в Трускавці 1300 грн. там просто шикардосно.
номери в готелях не розглядаю. мені треба власна кухня, щоб зранку поснідати в піжамі,а не вдягатися,щоб вийти на загальну. . власна пралка,щоб в готелі за прання не доплачувати
східниця дорога невиправдано. це забите село
Водійка хімарса
• сегодня в 09:19
Ответ дляГравіцапа
Трускавец. в Сходнице вообще глухо
Просто дивуюсь чому в східниці 3 сини і донька
Респект і ще там популярні готелі із спа
А в трускавці?
Водійка хімарса
• сегодня в 09:19
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А ви на якому сайті шукаєте житло?
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:20
Ответ дляВодійка хімарса
А ви на якому сайті шукаєте житло?
я була в трускавці і нафоткала телефонів на вікнах будинків.
Гравіцапа• сегодня в 09:22
Ответ дляВодійка хімарса
А в трускавці?
да, хорошие отели, люди целенаправленно именно в них едут, но жить там так себе. в трускавце тоже пару норм отелей есть.
Водійка хімарса
• сегодня в 09:22
Ответ дляГравіцапа
Вони просто не дешеві ті готелі в східниці…
Гравіцапа• сегодня в 09:22
Ответ дляВодійка хімарса
причем очень даже недешевые
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:23
Ответ дляВодійка хімарса
А в трускавці?
шукайте квартири, а не готелі. готелі дорогі.
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:32
Розгляньте готель Соломія. готель Сонце і готель Афродита в Труксавці. Якщо є місця
З 4 серпня по 18 серпня в готелі Сонце ціна була на 2 місний номер напівлюкс з власним балконом 11.200. але я знайшла квартиру. Мені квартира ліпше-пралка, кухня, все своє. Всі готелі в центрі. Недалеко до Рідного краю (їдальня)
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:34
В східниці садиба Святослав влітку номер був 1500.. якщо вам підійде. для мене Східниця це таке забите село. туди треба їхати лікуватися. А от відпочивати- прям тихий пенсіонерський відпочинок.
В трускваці щодня в палаці культури такі танці до 12 ночі)))) паркет червоний
Водійка хімарса
• сегодня в 09:38
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А є такий готель щоб була пралка в номері??)))
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:41
Ответ дляВодійка хімарса
ні,тому готелі не розглядаю. я їжджу ні 14-18 днів. прати вручну не хочу,а доплачувати готелю за прання не хочу при високій ціні на номери і так.. якщо така сама ціна ,або в рази дешевше квартири. Зранку встав о 10,в піжамі пішов на кухню,попив кави,одягнувся,в 12.00 вийшов)))ні від кого не залежиш)))
Байрактарна• сегодня в 09:43
Ответ дляВодійка хімарса
А в трускавці?
Якщо у вас є бюджет на Три сини, то звичайно туди. Спа, басейни, дитяча кімната з лабіринтом та батутами, аніматори, три разове харчування.
Але, ви будете проводити весь час на території комплексу.
В Трускавці такого рівня тільки Ріксос. Але спа в Три сини краще.
Инфотуфелька• сегодня в 10:20
Ответ дляНесу пургу
Одинаково
Зачем вы пишите , если не знаете местность???? Из сходницу надо ехать через перевал, можно и не доехать, и однозначно из Трускавца удобнее и ближе.
Инфотуфелька• сегодня в 10:23
Ответ дляВодійка хімарса
Это не отели по-сути своей, это люди построили дома и сделали там аппараты, которые сдают, не лучший выбор.
Водійка хімарса
• сегодня в 10:25
Ответ дляИнфотуфелька
Тобто з трускався краще?