Благоуханочка• 1 час назад
Потрібна ваша порада, чи думка щодо еротичних іграшок.
Перебуваючи в шлюбі мала оргазми нехай не кожен раз, але такі моцні. Розрядка по всьому тілу.
Зараз в розлученні. Прикупила дві іграшки, сатісфаєр і вібратор.
І я чи не можу з ними справитись.
Але на самих мінімальних потужностях оргазм секунд через 30. І такий ніякий. Вибачте, наче чихнула.
Я вже пробувала не торкатись дуже чутливих зон.
Тоді забавки тривають пару хвилин. Але оргазм знову такий. Ніякий
Що можна зробити? Бо гроші на вітер
І я чи не можу з ними справитись.
Що можна зробити? Бо гроші на вітер
Благоуханочка
• 1 час назад
Ответ дляАйболитная
тіндер вам у поміч
Я секс люблю. Але без емоційної складової не зможу. А відносини поки не цікавлять
лаМпочка• 1 час назад
вам треба розслабити все тіло і мозок. Спробуйте в гарячій ванні, або зранку одразу після сну
Благоуханочка
• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
Та я вмію мастурбувати. Просто пальцями все чудово виходить.
Проблема в тому що просто пальцями виходить набагато яскравіше ніж іграшкою
Міні-бікіні• 1 час назад
Ну вы сравниваете тёплое тело с игрушкой) конечно же
Мне тот пингвин ни о чем например
лаМпочка• 1 час назад
Ответ дляБлагоуханочка
а сатісфаєр у вас з підключенням до телефона? Бо у мене кращий ефект, коли налаштувати індивідуальну програму зі зміною інтенсивності, ніж коли просто клацаєш кнопки режиму туди-сюди
Благоуханочка
• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
Вібратор з підключенням до телефону.
То я поки в телефоні оберу програму, вже ’ всьо’
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
У меня, наоборот, от игрушек очень яркий, прям очень
Вы более роботизированы.
Безлім на все• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
К розетке бы еще подключить ⚡️. Мощно зато.🤣
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляБлагоуханочка
тоді робіть собі пальцями, іграшки не беріть.
Благоуханочка
• 57 минут назад
Ответ дляБезлім на все
Іграшками можна бавитись в ванній.
Благоуханочка
• 57 минут назад
Ответ дляСарафанное радио
Грошей шкода.
Думаю може якісь хитрості є