Неместная Я• сегодня в 15:09
Дівчата) дурне питання у мене.
В мене тип фігури груша. Раніше думала пісочний годиннник та все ж швидше груша.
Я погладшала на 20 кілограм, треба худнути.
В мене коли я була худа , попа була велика і кругла
Зараз стала плоска і мало помітна. Чи можливо 🤔 худнути і паралельно качати попу чи треба перше схуднути? Як це працює?
Також цікаво чи може після схуднення попа красива повернутись чи то вже все, капець, ?
Неместная Я
• сегодня в 15:10
Бо мені щось здається красиву фігуру мені вже ніколи не повернути((
Уходя дверю не хлопать• сегодня в 15:10
у груші не може бути попа плоска)) плоска у трикутника,у яблука. а груші-ніколи))))
Бабо-лебідка• сегодня в 15:10
Ответ дляНеместная Я
То що не будемо худати?)
західний_діалект• сегодня в 15:11
що ви викручуєтесь, відмазки шукаєте). займайтесь схудненням і спортом теж займатесь.
Неместная Я
• сегодня в 15:11
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну порівняно з тим що було - зараз плоска
Неместная Я
• сегодня в 15:11
Ответ длязахідний_діалект
Я не шукаю, мені просто цікаво щодо вигляду)
Єдина Країна• сегодня в 15:11
Ответ дляНеместная Я
Коннчно, ведь мышцы уходят, спорт надо
Неместная Я
• сегодня в 15:12
Ответ дляЄдина Країна
Коннчно, ведь мышцы уходят, спорт надо
То чи вийде худнути і паралельно робити попу гарною чи н?))
західний_діалект• сегодня в 15:13
Ответ дляНеместная Я
всі люди різні. у мене худа попа і тільки коли я кинула фітнес, вона виросла. так я унікум, і присідаю неправильно, згідно з думкою совєтчиць))
Єдина Країна• сегодня в 15:13
Ответ дляНеместная Я
Конечно
Та_шо_ж_таке• сегодня в 15:14
Можно. Тут пишут, что не может быть плоской- так вот, может.
Приседайте и ходите пешком по лестнице вверх. Работает.
Неместная Я
• сегодня в 15:15
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Окей супер дякую!
Цікаво скільки часу треба
І чи треба йти в зал відразу чи поки вдома
Цікаво скільки часу треба
Броніки для Моніки• сегодня в 15:15
Ответ дляНеместная Я
Так
Зубачистка• сегодня в 15:16
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У груші попа різна буває. А от стегна....вушка ого-го наростають
західний_діалект• сегодня в 15:16
Ответ дляНеместная Я
Окей супер дякую!
Цікаво скільки часу треба
закриваєте совєтчицю, відкриваєте ютуб - і починаєте.
хоча я бачу, що вам тільки апагаваріть.
Гладиолус• сегодня в 15:16
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні, ви не праві. У груші дуже може бути пласка попа. Вона просто широка. Та стегна великі. Ви стверджуєте хибну думку
Та_шо_ж_таке• сегодня в 15:16
Ответ дляНеместная Я
Окей супер дякую!
Цікаво скільки часу треба
Именно для попы, зал совсем не обязателен) И дома можно подкачать. Как по мне, то лестница вообще отлично с этим справляется ;)
Гладиолус• сегодня в 15:18
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Та ніфіга ті сходинки не справляються
Белоснежко• сегодня в 15:21
Ответ дляНеместная Я
В вас не початий край роботи.Пахати і пахати в залі без подиху роками.
Грабля• сегодня в 15:37
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ты сестра груша с плоской попой и даже когда коров ела, попа была плоской
Уходя дверю не хлопать• сегодня в 15:54
Ответ дляГрабля
закусюйте і більш не пийте
Грабля• сегодня в 15:56
Ответ дляУходя дверю не хлопать
закусюйте і більш не пийте
Не пью вообще, то телефон. Только сейчас увидела. Моя сестра во-первых , а во-вторых коровела 😂 а не коров ела) она как раз психовала, что попа плоская