ЯяяКакаджамбо• вчера в 17:09
Є бажання видати збірку власних віршів. Скільки зараз коштує видавництво?
Підмітайло• вчера в 17:10
Учитывая, что кроме вас и вашей семьи оно никому скорее всего не надо, то стоимость тиража за единицу получится конская.
Женщинас• вчера в 17:11
Саміздат та офіційне з ІБСН-ом принципово різне. Якщо ви хочете просто формат видання ’як книжка’ то 200грн в будь якій оперативній друкарні. Тираж від 1 шт. Якщо офіційно видати збірку, то значно дорожче
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 17:13
Ответ дляЖенщинас
Дякую за адекватну відповідь
Женщинас• вчера в 17:17
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую за адекватну відповідь
Друкарня ВОльф, в обкладинці А5 1 книжка буде коштувати в найпростішому оформленні чб друк сторінок, корольорова обкладинка 93 грн. Але це не офіційне видання, без кода. Тобто це самиздат. Ви мажте право його дарувати, показувати і продавати на виставках ярмарках а-ля хендмейд, зборах однодумців, тощо. Не можете зробити це об´єктом авторського права, та комерційно розповсюджувати через магазини книжкові.
я полігарфіст ннн річним стажем, в темі...
Женщинас• вчера в 17:18
І да ВОльф не найдешевшйи варінт, якщо пошукати можан занйти ще деешвше. Вам потрбіно шукати по типу ’брошури КБС’ або ’брошури на тремоклей/термобіндер’
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 17:21
Ответ дляЖенщинас
Дякую за адекватну відповідь. А якщо з оформленням ISBN (ІСБН)?
Женщинас• вчера в 17:24
Ответ дляЯяяКакаджамбо
За це окремо від 1 тис грн і тільки через офіційні видавництва котір мають право реєструвати такі видання. тут вже питання - навіщо? Ви плануєте комерційно розповсюджувати ваше видання? хто цим буде займатися? Економічно воно того варте?
процедуру отримання коду треба дізнаватися через видавництво. Самостійно його замовити неможливо.
Свезло так свезло• вчера в 17:25
Ответ дляЖенщинас
Навіщо реєструвати як ’об´єкт авторського права’ невідому збірку невідомого автора? Ви серйозно припускаєте, що хтось ’крастиме й наживатиметься на тому’? Спустіться з небес на Землю)))
У книговиданні - збірки, а тим паче збірки поезій - найважче продаються! А тут іще автор-початківець.
Усе інше - цілком підтримую: друкуєте від 1-2 шт, розповсюджуєте на свій смак.
Успіхів вам!
Творчість - вона рятує. Тому - нікого не слухайте, просто пишіть і видавайтеся, хоч і за власний кошт)
Успіхів вам!
Свезло так свезло• вчера в 17:27
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Навіщо вам ISBN (ІСБН)?
Офіційності хочеться? Чи присутності в бібліотеках? Для бібліотек - надрукуйте штук 10, розішліть в основні бібліотеки країни. Як подарунок - там візьмуть вашу збірку навіть і без ISBN (ІСБН).
Але якщо є зайві гроші, а вам дуже хочеться ISBN (ІСБН), то звісно!
Женщинас• вчера в 17:30
Ответ дляСвезло так свезло
Успіхів вам!
Я не можу знати наскільки є цінними з точки зору мистцева літературні твори автора. Питання було технічне ’скільки коштує’, а не ’чи має дільність економічну’. Я технолог поліграфіст і відповідаю з токи зору технології, а не з точки зору літературного критика чи економічних розрахунків і дослідження ринку.
З іншого боку може в автора грошей як у Ілони Маск, то чому б себе не порадувати виданою збіркою віршів, навіть якщо економічного зиску з того ніякого.
В моїй хаті моя правда• вчера в 17:34
Ответ дляСвезло так свезло
Успіхів вам!
Від чого вона рятує?
Снідаю авокадо• вчера в 17:49
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Від чого вона рятує?
Від ментальних проблем
Рятівник Малібу• вчера в 17:58
Ответ дляЖенщинас
Усе так, крім авторського права. Авторське право виникає в момент створення твору та не залежить від жодних процедур реєстрації та ін. Колись головне видавництва, за оставить редактор, давно не в цій сфері працюю, але ні міжнародні конвенції ні ЗУ «Про авторське право» принципово не змінювалися. Ну, і в авторки треба поцікавитися, чи її лише поліграфія цікавить, чи і редактора, коректора - це теж на ціну впливає. Мене двічі в житті вмовляли таких геніїв редагувати, котрі для себе писали…
Навіть для дуже близьких людей я в таке гратися зареклася
Женщинас• вчера в 18:02
Ответ дляРятівник Малібу
Формально так, але як вона доведе своє авторське право на ці творі? Як раз код і фіксує юридично це право.
Стосовно видавництво чи просто надрукувати, так я ж одразу про це і написала - одне питання просто щоб ззовні викладала ’книжка’, самвидав-самиздат, а інше офіційного видана з кодом книга.
Стебель березы• вчера в 19:07
Ответ дляЖенщинас
Капець. Колись по 20 грн було з тим кодом. +/- Нічого собі, недешево.
Вибачте, я просто про своє подумала.
Рятівник Малібу• вчера в 21:40
Ответ дляЖенщинас
ISBN не фіксує право, це код конкретної книги в міжнародній системі, точніше книги, виданої конкретним видавництвом і привід тоді викликати, наприклад редактора та інших осіб, піднімати видавничі договори у випадку справ про авторство, щоб довести, що твір існував на певну дату. Але доказами можуть бути й інші договори, рукописи, навіть просто висланий собі та не відкритий примірник рукопису з поштовим штемпелем, що значно дешевше. Якщо дуже хочеться засвідчити наявність твору на певну дату, зрештою, можна просто зареєструвати авторське право, навіть без друку книги
Женщинас• вчера в 21:45
Ответ дляРятівник Малібу
Можна багато чого. Я вже писала що я відповідала з точки зору не доцільності, а з точки зору технології. Якщо ви вважаєте що код непотрібний бо твори автори не цікаві крадіям, чи з інших причин, то доводьте то автору, а не мені. Я технолог і можу з вами посперечатися про КБС чи доцільність використання пантонів.