175см55кг19лет (она)• 26 декабря 2025

Iphone б/у

Хто придбав собі iphone б/у чи були у вас нюанси у використанні? Де саме брали?
Хочу придбати вперше, б/у, на новий грошей не вистачає. Ті, хто є власниками iphone, майже всі говорять, що тільки новий варто брати. Як ваш досвід?
Зробіть вибір:
вже голосів: 26
Я брав б/у
В мене новий
Ваш варіант
Королева спама• 26 декабря 2025
Ответ дляМиловидна леді
За 150 € андроид и за эти же деньги айфон, огромная разница. У нас украли рюкзак, там были телефоны, купила за сколько могла андроид, хрень полная, потом купила старый айфон, в разы луччше
Згодна. Теж одного разу купила самсунг новий, модель була з останніх, але так і не звикла
Кавуся• 26 декабря 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Я поэтому и не беру айфон, потому что я после андроида кину его об стенку в первый же день с моими слабыми нервами 😆
От у мене порив був багато років тому, захотілось ) але потримала в руках и ото як Ви.. готова була викинути подалі
А 2 роки тому довелось таки купити.. я 2 дні матюкалась Потім ще місяць бубніла щось типу « а на моєєєму самсунгу було не таааак…». А зараз норм ) але дещо з листування в вайбері шкода :(
Б´ю байдики• 26 декабря 2025
Я, як власник айфон, кажу, що бу можна брати. Наприклад, всі мої айфи, які я продавала, тобто мої, були ідеальні. Але це в мене, інші можут бути не такі. Тут, як вгадати
автор 175см55кг19лет (она) • 26 декабря 2025
Ответ дляКавуся
Ну, стосовно вайберу я попередила )
Ну може ще поплюєтесь пару днів звикаючи до нового інтерфейсу )
Який ви дивитесь? Може взяти новий в оплату частинами?
Я дивлюсь стару модель, її нових вже немає. А нові з різницею в 20000 це многувато..
Ответ дляКоролева спама
Вони є в Тік ток точно, у Вінниці фізичний.
Applix ніби
Дякую
Дідова баба• 26 декабря 2025
Досвід нашої родини, користуємось з 3 версії, чоловік, я та дві доньки. Брали бу, але нюанси були кілька разів. По ремонту ціна нового. І це перевірена людина була, брали в нього до того і ок. Але він сам потім сказав, що зараз стало важко, то возять бите і тут ремонтують і продають.
Зараз супер що є оплата частинами. Бо нове, навіть старіша модель, вона буде з новим аккумом. І відчуття коли зриваєш поломби з коробки дуже тішить)
3-4 тис на місяць норм сума щоб не грати в лотерею.
Брали в розетці, там можна зловити непогані акції, і вони не возять сіру техніку.
Кавуся• 26 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
А яку дивитесь модель?
Ответ дляБ´ю байдики
Дякую!
Ответ дляДідова баба
Та ні різниця є 40000 та 70000, але з моєю обізнаністю айфонами, то різниця непомітна, аби ж стара модель була нова але дешевша
Ответ дляКавуся
А яку дивитесь модель?
14 чи 15 про мах
Дідова баба• 26 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну дивіться, я нижче побачила, які ви саме моделі дивились. Скажу відразу, вони тільки бу і будуть.
Ба донька в мене хотіла 15 про Макс. Але їх дуже швидко знімають з виробництва, і нових їх не було взагалі ніде. Вона в жовтні брала 16 про Макс новий. 55 в республіці був.
Ответ дляДідова баба
Дякую вам за інформацію. Пошукаю
Харчовий тріль• 26 декабря 2025
У меня новый, но свои продаю на олх, никаких нюансов нет кроме батареи не 100%, но я это указываю, ну и я аккуратный пользователь и айфоны у меня как новые спустя 2-3 года визуально. А так нарваться можно на любой, утопленник или с привязаным акком
Дідова баба• 26 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дякую вам за інформацію. Пошукаю
Замтала в малої, в Ябко вона брала. Я не в курсі була. Знаю що є наріканні на цей магазин по бу.
Але вона каже що питань нема. Вже 3 місяці пройшло.
Кавуся• 26 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
14 чи 15 про мах
14 в комфі є, нові.
Ответ дляКавуся
14 в комфі є, нові.
Скільки дивлюсь, не зустрічала, всі відновленні
Ответ дляДідова баба
Дякую, що попитали
Дідова баба• 26 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну то в мене мала 15 дуже шукала. І ніде реально не було нового. Я ж раніше і писала, бо ж вже досвід, що 15 точно не буде, 16 залишки. Як що базові айфони випускають достатньо довго, то серію про чомусь знімають одразу з виробництва.
З відновленими досвіду не маю. Особисто я не ризикнула б. Тоді вже думаю бу, бо ризики як на мене ті самі.
Наразі спілкуюся з вами з 11 бу, чоловік віддав, собі новий 13 взяв😂 але нам вистачає, бо айпад в кожного, і вік вже не той, не блогери)
Кавуся• 26 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну от я зайшла, в фільтрі вбила «нові», показало 6 штук нових. Один з них
Я погнала• 27 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Постарше дивлюсь
Тогда основной нюанс батарея. Либо быстро садиться будет, либо то не родная
Самоучка• 27 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Батарея краще рідна, але десь 85% або замінена 100%, що порадите?
Конечно, лучше родная. Замена оригинал или нет?
Файна_зупка• 27 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
В мене ще андроїд. Але кругом всі з айфоном, тому й питання виникло. А на новий можливо наскребти, але якось рука не підіймається
Автор, дело не в ’андроид’, а в оболочке. Лучшая оболочка у Самсы, Хуавей, Сяоми. Да и обновления у них 5-7 лет. Может, присмотрите себе из их флагманских линеек что-то?
Файна_зупка• 27 декабря 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
100%, та же причина)) Я ркпетитор, у 3 учеников макбуки, у 1 - айпад. У меня глаза начинают дергаться с первой минуты проведения уроков, насколько же бесячие что ноуты, что планшеты. Программ нормальных не установишь, все кривое какое-то, вечно проблемы. На айпадах даже разворот на 2 страницы не сделаешь, невозможно на экране одновременно видеть 2 открытых документа, сплит экрана через жопу сделан (уж прошу прощения за мой французский).
ВундерКИНГ• 12 января в 18:05
Если для вас еще актуально - смотрела объявления как-то, на ОЛХ. Свой продать хотела и было интересно какую цену примерно ставить. Так вот, большинство из них вскрытые. И то что вам могут сказать - замена была только панели, по факту может быть далеко не так. Ну посудите сами, если телефоном пользовались даже год, не может там быть батарея 100%, никак вообще. А какую туда поставили только время покажет. Моё мнение - если брать б/у, то не вскрытый. И менять (если надо) в сервисе которому доверяете.