Україна наше все• 26 декабря 2025
Інтимне питання
Як ви займаєтесь сексом, якщо живете не одні в квартирі. Наприклад з батьками за стінкою чи братами/сестрами? Я маю на увазі в будинках де чути навіть як посуд миють сусіди.
НаБалКоніХодять• 26 декабря 2025
Це жахливе збочення,займатися сексом з родичами.Ну ще з братами сяк так,на крайняк. Но з батьками???
Гербарія сушу• 26 декабря 2025
Ой це жесть. У нас мама в гостях була то ніби і не аж так чути але мусили тихенько. То це як аби збутися.
Клептоманка• 26 декабря 2025
тихенечко лежачи на боку, поза ’ложки’. плюс рукою ще треба помагати)