Пиши-пропало• сегодня в 00:37

Або я помішалась або щось в цьому є.

Коли я про щось думаю і тоді я побачу в цю секунду на годиннику однакові цифри наприклад 14:14 або 23:00 🕚 я думаю отак точно і буде
Наприклад думала все я буду розлучена на наступний рік і тут бачу на годиннику 23:00. І мені здається що точно так і буде.
Чекала позитивну відповідь по одних документах і відразу думала блін та не буде так
І бачу на годиннику 14:14 і таки точно не дали позитивної відповіді…
То думаєте щось в цьому є чи таки вже усьо, помішалася?
Зробіть вибір:
вже голосів: 37
Ти помішалася, на дурку пора
Щось в цьому є
Результат
Сколько_мне_лет?• сегодня в 00:39
я загадую бажання, коли бачу 11.11 а бачу я таке 1-2 рази на добу))))
Успокойся_Успокойся• сегодня в 00:39
Тянуть сову на глобус - эту присказку с вас прям писали)))
Потішаюся• сегодня в 00:52
Це гра підсвідомості, або може бути інтуіція. Те, що інтуітивно ми можемо знати відповіді - факт. Це працює так: ми не завжди можемо усвідомлювати всі факти, але підсвідомо ми їх знаємо.
автор Пиши-пропало • сегодня в 00:53
Ответ дляУспокойся_Успокойся
🤣ще такого не чула
Але реально чомусь так відчуваю що буде олщлцчнння наступного року
Що знову буде той чорт щось чудити погане, зраджувати і погано ставитись до мене і не любити