Море Щастя• 27 декабря 2025
Інтеграція простими словами?
Як доступно на побутовому рівні пояснити, що таке інтеграція? Мій мозок вже відпочиває, не здатна на пояснення...
Мати драконів• 27 декабря 2025
’Простими словами, це коли окремі елементи — люди, ідеї, технології чи навіть держави — знаходять спільні точки дотику, поєднують свої сили та створюють щось нове, сильніше й ефективніше. Інтеграція — це не лише про механічне злиття, а про гармонізацію, коли різні частини починають взаємодіяти так, що підсилюють одна одну.’