Черный Ловелас• 27 декабря 2025

Спецпризначенці «Альфи» СБУ знищили понад 500 одиниць російських систем ППО

Серед уражених цілей – ключові елементи так званої «найсучаснішої російської ППО»: зенітно-ракетні системи великого і середнього радіуса дії С-400 і С-300, зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1», зенітно-ракетні комплекси «Бук-М2 / Бук-М3», «Тор-М2», «Оса» та «Стріла-10», а також радіолокаційні станції, командні пункти й засоби виявлення, без яких ППО перетворюється на сліпу та нескоординовану систему.

Триндичіха Байрактар• 27 декабря 2025
Слава СБУ! Слава Украине!
автор Черный Ловелас • 27 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Слава СБУ! Слава Украине!
Счас синие бабы прибегут оплакивать технику и рукалицо ставить.
Триндичіха Байрактар• 27 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Синебебабные кацапки, запроданки Украины, балалешницы с какшницами
Diva_S• 27 декабря 2025
Патужно! Цэ вже пэрэмога чи треба ще трошки потерпити?
Решка7777• 27 декабря 2025
асейчас что происходит и ночью?
Триндичіха Байрактар• 27 декабря 2025
Ночью темно
Днем светло
Шо происходит? Земля наверное крутиться
Шеллар• 27 декабря 2025
Ось що значить, що Єрмак на фронті - одразу результат, однією лівою все ППО положив.