ДолькиКабана• 27 декабря 2025
Хто в сфері бʼюті працює або потрібно думка зі сторони
Був запис на 10 ту ранку на комплекс манікюр. Запис був запланований завчасно мною. Салон працює, але майстер відмовився приїжджати. Тобто не з моєї вини відміна. Приїде після відбою. Мені пишуть, що мій візит скасовано.
І що у майстра все розписано до 10 січня.
Чи вірно так писати зі сторони салону, не знайти віконця ? Подвинути інших клієнтів, по черзі я перша маю бути, якщо система запису не діє? Як має бути?
Це така підстава перед НР. Заміну я точно вже не знайду.