ЭмчЭндЭм• 27 декабря 2025
Соромно що розповіла колезі про сімью
Зараз ситуація в сім´ї не дуже, ми з чоловіком на грані розлучення. Але про це не знає ніхто, не знав! Я взагалі сильна людина, вважала що ми з ним самі розставимо всі крапки над і, а тоді вже повідомимо всім родичам друзям. Так і було, скандали і розбірки були в будинку за критими дверима, планувала перечекати Новий рік , а тоді з´їхати на квартиру, бо цей будинок його .
Та на корпоративі напилась, і розплакалась дівчатам з роботи ,про все розповіла. Тепер за це себе ненавиджу, незнаю як дивитись їм в очі, тепер вони мене жаліюсь, пишуть слова підтримки і тд. Але вони мені геть чужі люди, ми просто працювали і ніколи навіть не гуляли десь поза роботою, спілкування як такого не було. Ото мені соромно, я не можу знайти собі місця,як виходити на роботу як говорити про щось. Яка я була нікчемна, пьяна в сльозах перед чужими людьми. Як з цим справитись? Це пройде ? Якщо шо , мені 34 роки в шлюбі ми 8 років, але я згодна, що цей шлюб на цьому і завершиться,все до цього і так йшло.
Тепер я до себе відчуваю відразу, це психологічні проблеми?
НеГолосую• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну типу, все залишиться між нами ,все нормально не хвилюйся.
І тд це що, питаю.
Окрім ’жаліють’ та ’пишуть слова підтримки’
ИМХОля• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую,як добре що рік будуть мити мені кості
Они это сделают независимо от ваших рассказов
Госпожа_тамагочи• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та я не така, я не буду нікому нічого розповідати, надіюсь розійтись як дорослі люди. Нам нема чого ділити, він не зрадив, тому я поважаю його як батька доньки, але жити ми не будемо.
Я про те, що погано, що ви не така, і я теж така сама. Ми як коні все несемо на собі - тягар болі, відповідальності, потім провини, ні на кого не розраховуємо, лише на себе. І нам просто неможливо допомогти, навіть якщо хтось готовий. Це недобре насправді.
ЭмчЭндЭм
• 27 декабря 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Шо звонили, шо писали?
Як я? Що все залишиться між нами, що ми тебе підтримуємо. Ну і тд.
ЭмчЭндЭм
• 27 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Коли б ви сказали, що їдете на Мальдіви. То на наступний ранок хрен би телефонували і раділи, підтримували.
Ото ж так, я так і думаю, що це прояв якраз від них зацікавленості до ситуації,але не до мене особисто
Лунтик-паунтик• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую за підтримку
Вам нужно было выговориться.
Кстати, даже если вам не стало легче от этого, то в любом случае, вы переключились. Теперь вы переживаете не за развод, а за то, что люди скажут. А это, согласитесь вообще ерунда, на фоне развода
ЭмчЭндЭм
• 27 декабря 2025
Ответ дляИМХОля
Скажите им: спасибо, у меня все нормально
Отож я так не говорила на корпоративі, плакала і обнімалась з ними типу така нещасна
Госпожа_тамагочи• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та ну дарма ви на цьому зациклилися і переживаєте.
У нас була молодіжна організація, де всі спілкувалися досить тісно, і в певний момент один невдалий кавалер про одну нашу подругу зливає всім досить брудний її секрет. І це був чудовий індикатор: хтось підходив і казав: а ти чула? Ото Танька дала, ніколи б не подумала. Цих в чорний список. Більшість проігнорували. А деякі підходили і питали: слухай, може, Тані треба допомога? Якщо узнаєш - одразу кажи, ми готові. Так що всім рота не закриєш, а адекватні сприймуть адекватно.
ЭмчЭндЭм
• 27 декабря 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую за підтримку
Приму в дар• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
А вы несчастная? Рады что разводитесь? Сказали, та и сказали , поверьте у многих и похуже истории
Задолбулька• 27 декабря 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вы себя накрутили, у многих проблемы и многие об этом рассказывают вообще между дела делом не напившись
Це самий перший і самий правильний коментар.
Я би подругу таку хотіла мати, як ви
ЭмчЭндЭм
• 27 декабря 2025
Ответ дляПриму в дар
Так зараз я нещаслива, зараз мені важко
Чай не пью, только кофе• 27 декабря 2025
Ответ дляЗадолбулька
Я би подругу таку хотіла мати, як ви
Дякую. Так, рівні погляди запорука дружніх відносин)
Задолбулька• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Будуть розпитувать ще і піднімать цю тему, то скажіть, що ви не плануєте більше це питагня обговорювать. Вже все уляглось і у вас нове життя
Джага-джага• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не розумію, що «все» ?
Кому ваше розлучення цікаве, це що якесь невідоме нікому і секретне явище в природі ? )))
Мільйони людей розлучаються і живуть далі - це не гріх, не сором, не сенсація !
Це те саме, як і шлюб, тільки навпаки …
ЭмчЭндЭм
• 27 декабря 2025
Ответ дляДжага-джага
Я не розумію, що «все» ?
Це те саме, як і шлюб, тільки навпаки …
Звичайно так і мало бути,якби не алкоголь і я з своїми сопляками, ридала в розповідала все чого де і як
А я женатая• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Можливо, але точно не від них. Вони всі чужі мені люди
Иногда поддержка приходит оттуда, откуда вы не ожидаете. От , казалось бы, чужих людей.
И наоборот. Предательство от самых родных. Иначе вы б не разводились.
Нет ничего стыдного в эмоциях. И в правде вашей тоже. Примите поддержку. Кто знает, может эти чужие станут вам близкими
На циголках• 27 декабря 2025
Вы так боитесь, что кто-то узнал, что к вам неидеальная семья. Позвольте себе быть неидеальной, признайте, что этот брак исчерпал себя, не стоит мучать себя дальше. И помните, именно после кризисов женщины часто добиваются успеха. Вы заслуживаете любви и счастья
Айпишница• 27 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Боже, заспокойтеся! Що зроблено, то зроблено! Подякуйте людям за підтримку, напишіть, що все буде добре і ви справитеся. Побажайте всім щастя і правильних рішень у новому році! Та й робіть свої справи. Не думайте про думку інших, вона ні на що у вашому житті не впливає