задумчивая мордочка• 27 декабря 2025
Як ви справляєтесь із тим, що в голові постійно - я надто стара, щоб вчити мову
Реально почати з нуля після 40+?
Бла бла бла• 27 декабря 2025
Ответ дляМама фіфті цента
У меня не получилось. Память не даёт учить,кмсодалению
Вы не старались, поэтому и не получилось.
Тот, кто имеет желание и упорство, у того и получается.
И дело совсем НЕ в возрасте.
Железобетон• 27 декабря 2025
Буки сложно конечно. Вам придется учиться сосредоточиться . Исключить соцсети и форум. Это очень отвлекает .
4есотка• 27 декабря 2025
Мені через місяць 39.
Вивчаю третю іноземну мову до с1 зараз.
Почала 3,5 роки назад.
Зараз вступила безкоштовно в ЄС на другу вищу освіту.
Виграла грант лінгвістичний.
Я - не стара))
Я - молодець і розумна.
У мене на потоці є 3 жінки по 64+ роки.
Старість- це відчуття розуму і душі
Вивчаю третю іноземну мову до с1 зараз.
Почала 3,5 роки назад.
Виграла грант лінгвістичний.
Я - не стара))
Я - молодець і розумна.
У мене на потоці є 3 жінки по 64+ роки.
Старість- це відчуття розуму і душі
Бла бла бла• 27 декабря 2025
Мысли о старости для обучения иностранному языку или чему-либо другому - это только в вашей голове. Как настроите себя, так и будет.
Ищу-брожу• 27 декабря 2025
Дивлячися навіщо вам вчити. Якщо для себе то важко, а якщо для життя то вивчите.
Железобетон• 27 декабря 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Если вам негде применять язык, то смысл вам его учить?
Это хорошее хобби. Уж явно лучше, чем ту сидеть и бредни читать. Плюс тренирует память , позволяет найти новые знакомства
Бла бла бла• 27 декабря 2025
Ответ дляЖелезобетон
Сто процентов
Даже если элементарное учить - это лучше, чем ничего не учить
пу_пугренчик• 27 декабря 2025
Ответ для4есотка
Мені через місяць 39.
Вивчаю третю іноземну мову до с1 зараз.
Почала 3,5 роки назад.
Виграла грант лінгвістичний.
Я - не стара))
Я - молодець і розумна.
У мене на потоці є 3 жінки по 64+ роки.
Старість- це відчуття розуму і душі
Вивчаю третю іноземну мову до с1 зараз.
Почала 3,5 роки назад.
Виграла грант лінгвістичний.
Я - не стара))
Я - молодець і розумна.
У мене на потоці є 3 жінки по 64+ роки.
Старість- це відчуття розуму і душі
Класно! Як це вам вдалося? Які ви мови вивчили, у якій країні зараз?
4есотка• 27 декабря 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Знаю англійську, французьку та італійську.
Була умова бути носієм української і мати міжнародний мовний іспит по локальній мові мінімум рівень б2.
Т.я. в мене ще англійська с1, то мене одразу взяли і нова країна оплатить мені навчання.
Це онлайн після роботи.
Тільки захист диплому і його видача у столиці.
Мені лишнім не буде, але так, звичайно, складно і треба мега мотивація)
Це онлайн після роботи.
Айпишница• 27 декабря 2025
Я айті почала вчити в 46 років. Думаю що в 40 можливо почати вчити нову мову.
Пошаманю• 27 декабря 2025
Выучить любой язык можно в любом возрасте. Стыдно не выучить язык, сидя дома, не работая. Работа - это единственная отмазка, которую я могу понять.
Крошечка-хаврошечка• 27 декабря 2025
Я думала вам за 70
Гляньте скільки людей виїхало і вивчило мову
АБВГДейка• 28 декабря 2025
Беру в вчу, взагалі після 40 правило, два рази на рік проходити курси пов´язані з професією. Стара, але за останні два роки йшла внікуди і знаходила кращу роботу швидко.