миссДавеча• вчера в 17:16
Мати звинувачує, що взяла горілку татову
Типу там було більше в бутилці я точно памʼятаю ,а ти випила
ОбережнаЯ• вчера в 17:19
Тикайтэ из дома, судя по криминальным сводкам такие конфликты часто заканчиваются поножовщиной.
миссДавеча
• вчера в 17:21
Ответ дляМerida
Сочувствую вам автор. Что нет у вас желания жить отдельно.
То я в гості лише приїздила і мене вже звинуватили ,що випила його горілку
миссДавеча
• вчера в 17:22
Ответ дляОбережнаЯ
Воно не пʼє взагалі
СамавиховуюКота• вчера в 17:23
Ответ длямиссДавеча
А даже если выпила это проблема?
Баррикадница• вчера в 17:32
Ответ длямиссДавеча
Что от нас хотите, автор? Мы не пили
Яйцеголовая• вчера в 20:13
Ответ длямиссДавеча
Скоротіть кількість поїздок на рік. 2 рази буде достатньо? Яке там сполучення, можете протягом години зібрати речі і поїхати? То так і вчіть. Сварка? Допобачення. Так само по телефону. Але це потребує від вас витримки.