Упругая попка• 27 декабря 2025

Кто понимает в магии, от порчи купание в соли помогает ее смыть?

Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляУпругая попка
А что делать?
А с чего Вы решили , что у Вас порча ?
автор Упругая попка • 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А с чего Вы решили , что у Вас порча ?
Есть предпосылки
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляУпругая попка
Есть предпосылки
Опишите
Все равно ж анонимы тут все
Рожайтретьего• 28 декабря 2025
Ответ дляГл. Амурная
Заспокою Вас. Здебільшого пристріт має силу 6 місяців, може рік. Зробити не складно, щоб налякати. Можно по фото або особистій речі.
Гірше, якщо роблять на волосся або на крові.
Я таким не займаюся, але бачу чи було втручання. Іноді дівки самі собі школу роблять. Наприклад, приворот на хлопця вирішить зробити. А захист не ставить.
Ось вам і середньовіччя.
Глупость ! Полная ничем не поддерживаемая глупость!
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
С чего вы решили что причина всего лишь в #уйле?))
Его обожествляют и обожают под сто лямов человеческих особей , что и есть его защитой
Але ж порчу можна на всіх навести? Якщо це не суперечить законам мірозданія. На росіян, ворогів в цілому. Чому не працюють?
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
А вы лично можете гору поднять ?
Силенок маловато , потому и не действует .
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляГл. Амурная
Ось вам і середньовіччя.
Серьезно , так много делают приворотов ? А мужчины на женщин делают ?
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А вы лично можете гору поднять ?
Це різні речі. Гора фізичний об´єкт. І вага її цілком реальна як і я, і мої сили. А Порча не потребує фізичного навантаження. Там вище написано, можна скосити кого завгодно, за бажанням.То можна скосити чи не можна? Чи кожному по вірі його?
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Либо можно , либо нет . Два варианта .
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Людей неосвічених далі більше.
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Людей неосвічених далі більше.
Интересно - зачем ? Чтобы что ?
Реально такая борьба у девчонок за кусок члена ???
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Либо можно , либо нет . Два варианта .
це найголовніше. Прекрасна відповідь.
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
це найголовніше. Прекрасна відповідь.
У вас есть другой вариант ?
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Интересно - зачем ? Чтобы что ?
Треба запитати в тих, хто це робить. Навіщо їм це потрібно.
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
А , вы не практик ?
Значит я неправильно поняла , интересно было статистику и мотивацию послушать - сколько людей и зачем это делают )
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У вас есть другой вариант ?
Так, порча існує лише для тих, хто в неї вірить. Тих хто на ній заробляє. Психосоматику ніхто не відміняв. Нервова система штука складна. Психологія також.
Я Вас не боюся• 28 декабря 2025
Автор, я вам раджу знайти нормального лікаря, якщо є проблеми. З клінічним досвідом, якщо це психотерапевт. Якщо проблеми зі шкірою, дерматолога. Якщо проблеми з чоловіком психолога. Ну ви зрозуміли, маю надію. Сприймайте мене як відящу, яка має для вас цінну інформацію. Шукайте фізичне пояснення, реалістичне.
Зам. зав. Анонима• 28 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Да без разницы как это называется
Порча , психосоматика .

Ваш вариант - это один из мною выше написанных )) нет у вас третьего варианта ))
женя-c8b2• 29 декабря 2025
Якщо чесно сіль більше знімає поверхневий негатив і напругу. Якщо є сильний вплив або родова історія, то одними ваннами проблему не завжди вирішиш.

Я свого часу теж шукала відповіді й зверталась до Ольги - вона дивиться глибше, через карти, причини і джерело впливу, а не просто змити і забути.

Якщо потрібно - 0994733577