ХвилювАллочка• Изменено 28 декабря 2025

Як Вам такий формат святкування?

Запросили дитину на день народження. Іменинник підліток і гості, відповідно, також. Багато енергії, біганина, активні рухи.
Це велика ігрова зона=квест кімната, скелелазіння та різні інші активності.
Цей центр знаходиться за містом, добиратись туди близько години усім. Тобто поїсти вдома можна було максимум о 12-12:30.
Дітей було запрошено на 14:00. Я звʼязалась із донькою під час святкування, щоб розпитати, як справи і дізналась, що частування не буде ніякого, навіть по стакану соку дітям не передбачено (дитина хотіла пити і добре, що з собою в сумці була вода, інакше прийшлося б пити з крану в туалеті). Я, думаючи, що святкування буде з їжею, не поклала своїй дитині кошти на їжу, і вона мені зателефонувала о 18:00 і сказала, що хоче їсти, чи можу я привезти гроші, щоб щось купити 🤯.
Поясніть, як це назвати? Якщо ви, батьки, не маєте фінансової змоги/не хочете пригощати дітей - попередьте про це заздалегідь! Мало того, що діти голодні/хочуть пити, так ви ще й підставляєте власного сина/доньку, коли погоджуйте такий «формат святкування». Як він/вона виглядає в очах своїх друзів?
Коли я організовувала свято дітям я розуміла, що це витрати і або нормальне святкування в колі друзів, або святкування лише родиною (і так ми також святкували, коли не було фінансової можливості запросити друзів). Але коли були запрошені друзі я врахувала частування та + непередбачені витрати, такі як морозиво, чай, сік дітям, які набігаються і точно захочуть пити.
Мені цікаво, для скількох батьків є нормою святкувати у форматі, як було на святкуванні у ігровій в цього хлопця ?
Результат:
вже голосів: 84
68 (80.95%) Не норма! Навіть не дати води
13 (15.48%) Це нормально
3 (3.57%) Результат
Скіфська пектораль• 28 декабря 2025
Мой мог бы такое же начудить.
15 лет. Сказал, что в плане боулинг, бильярд. 3-4 часа. Ок, говорю, а что вам заказать попить-поесть? А зачем, мы в магазине чипсы купим… стало ясно, что без мамы начудят.
Короче, встретила я их компанию по месту, сделала заказ, исходя из реального количества ребятишек, все оплатила и ушла. На всякий случай оставила карту. Так что вполне возможно, что родители выдали бюджет, но ребятенок не заморачивался.
И это мои всю жизнь праздновали во всевозможных активностях со столами и напитками. Но сами организаторы еще те…

Та никада в жизни• 28 декабря 2025
Да ничего не случиться с вашим ребенком,если не покупает 4 часа,разгрузки полезные и даже очень
ВыФсеВрете• 28 декабря 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
В Европе часто детей не кормят и не поят на ДР. Когда сын к кому-то идет всегда кормлю хорошо до и даю с собой деньги и воду. Нам не привычно, но тут так. Др у них - это хорошо провести время, а не наедаться.
Сколько раз сын был на ДР, всегда кроме развлекательной программы был и стол. Да, пусть это пицца и сок в основном, но все было и этого достаточно на часа 3 гуляний
Звожу з розуму• 28 декабря 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Мова про підлітків. Часто вони вже самостійно замовляють і оплачують.
Я завжди намагалася завчасно замовити якийсь мінімум, в потім вже давала гроші оплачувати дозамовлення. Батьки ж не гуляють там разом з підлітками.
Хоча був випадок, як побачила дівчат у всій красі з мейком і на стилі, заїхала в заклад попередити, що ВСІ наші гості неповнолітні. Тому п´ють лише сік .
Платье Длинное бальное• 28 декабря 2025
Ніколи з таким не зіштовхувалась. Завжди є їжа та напої на дитячих ДН.
Наверняка• 28 декабря 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так, щоб батьки з іменинником мали класні фото і вихвалялися, що круто відсвяткували.
Як мінімум - при таких активностях вода мала б бути. Як на мене - це жлобство батьків.
Авторці просто на майбутнє: в дитини має бути карта.
Отож. Туалет и вода,это самое необходимое. Та даже если и взрослых приглашать, а если там нет еды и негде купить. Я не была в игровых комнатах,не знаю можно там купить еду и воду или нет. Может там автомат стоит с напитками и снеками. В любом случае те кто приглашает,должны хотя бы предупредить. Вот я еду первый раз,я не гребу шо там есть. Действительно, лишь бы повыпендриваться
Друг бобер• 28 декабря 2025
Не віриться, що таке буває

Снідаю авокадо• 28 декабря 2025
Формат зазвичай обговорюється з батьками іменинника (вид розваг, чи будуть пригощати і т.д.). Ну і щоб підліток не мав грошей у наш час, це для мене взагалі не зрозуміло.
dahashutka19• 28 декабря 2025
Почему у вашего ребенка нет карты ?
Муууумие• 28 декабря 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Всегда заходит кто-то в такие темы и пишет: а в Европе
ВыФсеВрете• 28 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Там и без вашего ненужного предупреждения им бы не продали алкоголь
Звожу з розуму• 28 декабря 2025
Ответ дляВыФсеВрете
99 відсотків, що вони б і не замовляли, не їх сфера інтересів.
Ну а сторонньої думки стосовно потрібності мого вчинку я не питала.
ВыФсеВрете• 28 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Не берите на себя слишком много, не показывайте свои комплексы так рьяно. Удачи
Звожу з розуму• 28 декабря 2025
Ответ дляВыФсеВрете
О, забула спитати рандомного аноніма скільки як матері мені потрібно на себе взяти.
У вас комплекси з алкоголем і ви їх тут проектуєте?
Не беріть на себе забагато це звучить по Макаренку для виховання дітей