ХвилювАллочка• Изменено 2 часа назад

Як Вам такий формат святкування?

Запросили дитину на день народження. Іменинник підліток і гості, відповідно, також. Багато енергії, біганина, активні рухи.
Це велика ігрова зона=квест кімната, скелелазіння та різні інші активності.
Цей центр знаходиться за містом, добиратись туди близько години усім. Тобто поїсти вдома можна було максимум о 12-12:30.
Дітей було запрошено на 14:00. Я звʼязалась із донькою під час святкування, щоб розпитати, як справи і дізналась, що частування не буде ніякого, навіть по стакану соку дітям не передбачено (дитина хотіла пити і добре, що з собою в сумці була вода, інакше прийшлося б пити з крану в туалеті). Я, думаючи, що святкування буде з їжею, не поклала своїй дитині кошти на їжу, і вона мені зателефонувала о 18:00 і сказала, що хоче їсти, чи можу я привезти гроші, щоб щось купити 🤯.
Поясніть, як це назвати? Якщо ви, батьки, не маєте фінансової змоги/не хочете пригощати дітей - попередьте про це заздалегідь! Мало того, що діти голодні/хочуть пити, так ви ще й підставляєте власного сина/доньку, коли погоджуйте такий «формат святкування». Як він/вона виглядає в очах своїх друзів?
Коли я організовувала свято дітям я розуміла, що це витрати і або нормальне святкування в колі друзів, або святкування лише родиною (і так ми також святкували, коли не було фінансової можливості запросити друзів). Але коли були запрошені друзі я врахувала частування та + непередбачені витрати, такі як морозиво, чай, сік дітям, які набігаються і точно захочуть пити.
Мені цікаво, для скількох батьків є нормою святкувати у форматі, як було на святкуванні у ігровій в цього хлопця ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 71
Це нормально
Не норма! Навіть не дати води
Результат
Телефон Рубика• 2 часа назад
С таким не сталкивались
успокойте_Меня• 2 часа назад
И представить такое сложно
Уси Пуси• 2 часа назад
Авторе, чому ваш підліток не має із собою карти, яку ви можете поповнити? Телефон же в нього є?
Xвостокрутелка• 2 часа назад
А почему сюда пишите, а не родителям- организаторам?
Липка-прилипка• 2 часа назад
Ну странноватый формат, но за правило у меня - всегда давать деньги с собой если ребенок дальше чем за 15 минут от дома.
В курсі діла• 2 часа назад
С той стороны странные родители, если формат празднования больше 4 часов, то нужно предусмотреть еду.
Но почему ваш подросток без денег - вопрос уже к вам.
Всё что угодно может случиться, может ребёнку вообще на такси придётся добираться.
Уси Пуси• 2 часа назад
Ответ дляXвостокрутелка
Про що саме пропонуєте написати?
Ждушечка• 2 часа назад
Как ваш ребенок выяснил, что не будет угощения? Она спросила: «а кормить будут?» и ей ответили «нет»?
Сонечко• 2 часа назад
Не нормально, але у підлітка має бути карта куди ви можете в будь який момент скинути кошти, для вашого ж спокою
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляУси Пуси
Про що саме пропонуєте написати?
Вот весь текст, начиная с ’ Поясніть, як це назвати’.
Ждушечка• 2 часа назад
Ответ дляXвостокрутелка
Почему не кормили детей? 😅
Летчица• 2 часа назад
Жлобы. Минимально пиццу и сок хотя бы взяли
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляЖдушечка
Почему не кормили детей? 😅
Все свои претензии виновникам, а не посторонним теткам на форум.
Телефон Рубика• 1 час назад
Карту подростку сделайте , чтоб всегда была возможность такое как воду или перекус в любой ситуации себе купить
Пургену мне• 2 часа назад
Странно конечно, интересно именинник тоже не голодный, или ест где-то втихаря?
Голубая фишка• 2 часа назад
Формат может быть какой угодно (кормить милая традиция, а не обязаловка), и это Вы не позаботились о своём ребенке.
Невидимка Майя• 1 час назад
Так вы как мама могли выяснить, какой формат празднования предполагается

А вы понадеялись на других людей, что они точно накормят))) для вас это очевидно - для других же это неочевидено
НичеНипанимаю• 1 час назад
В Европе часто детей не кормят и не поят на ДР. Когда сын к кому-то идет всегда кормлю хорошо до и даю с собой деньги и воду. Нам не привычно, но тут так. Др у них - это хорошо провести время, а не наедаться.
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляГолубая фишка
Кстати, да. Может они все и пошли потом в мак, но каждый да свой счет. Если возраст - подростки, то вполне может быть такой расклад. Родители оплатили квест и активности, еду не предусмотрели, хотя должны были своему подростку дать достаточно денег, чтоб мог на всех заказать ту же пиццу и напитки
Ухахайкина• 1 час назад
Нічого кримінального не бачу. Навіть, коли є частування моя дитина може не їсти чи не пити те, що на столі. Має з собою гроші, не пропаде
Летчица• 1 час назад
Ответ дляПургену мне
Я бы не удивилась что ест втихаря
Грабля• 1 час назад
Удалено администрацией...
Невидимка Майя• 1 час назад
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну такая у них традиция

У нас другая традиция, но люди тоже разные бывают

Это все от того, что люди не выясняют до конца все нюансы, а потом жалуются на форуме

И толку от того, что тут напишут, что должны были покормить?!
Ошеламиссимо• 1 час назад
В цій ситуації винні тільки ви. Ви і більше ніхто повинні прораховувати усе наперед, що може статися з вашою дитиною коли вона без вас.
Ждушечка• 1 час назад
Автор, не ищите кто виноват. Смысл в этом? Вынесите из этого урок: у ребенка всегда должны быль деньги, на карте или наличные, но это обязательно
Комиссия50%• 1 час назад
Такий формат дивний.
Але і підліток без грошей теж дивно. Ще і в наш час, де може статися будь що.
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ничего странного. Мой был приглашён в парк развлечений на ДР друга и там каждый платил сам за себя, и за вход, и за развлечения, и за еду. Каждый делал что хотел, ел и пил, что хотел за свои деньги.
Тоскующая• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Удалено администрацией...
Убогий - это ваш комментарий.
Пишу_граммотно!• 1 час назад
Почему у вас подросток ходит без денег? Карты нет?
Пургену мне• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Удалено администрацией...
Да это уже неважно, и такси можно дома оплатить, и еду на месте купить, мама переведёт. Что за праздник без еды, неужели никто из гостей имениннику вопрос не задал?