Скіфська пектораль• Изменено 28 декабря 2025

Выскажусь жёстко касаемо Булгакова! Пост для здравомыслящих людей!

Самое настоящее скотство от властей бороться с памятником Булгакова! Киевлянина между прочим! ’Мастер и Маргарита’ - один из самых великих романов мира! Гордится нужно таким человеком, а не унижать себя такими дикими действиями, как это! Отмена культуры ни к чему хорошему не приведёт! У меня в личной моей библиотеке произведения Диккенса, Толстого, Дюма, Стейнбека, Достоевского, Булгакова, Гоголя и пр. На русском, английском и украинском языках! И так должно быть! Нельзя отменять культуру! Нельзя как у Оруэлла в ’1984’ заниматься подобным варварством! Прошу считать написанное моим личным манифестом. Манифестом к здравому смыслу!
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляЧесно брешу
Більше немає нічого іншого
Ну воно ж кацапьо - воно не дає ЖОДНОГО шанса українському народу на власну літературу ! Хіба можуть хахлі в шараварах і з галушкамі мати справжніх поетів і письменників ?? Ахахаха - звісно, що ні !
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Є списки на кшталт ’100 найкращих романів усіх часів і народів’.Три списки у Times, Modern Library і The Guardian. У жодному з цих списків Булгакова нема. Так на заміточку.
Ві всьо врьотііііі !!! етава ні можєіт біііть !!! проста ані русафобіііі !!!!
Мама Никитки-2• 28 декабря 2025
Ответ дляМрію про космос
ок, давайте без цитат...навіщо в Україні пам´ятник РОСІЙСЬКОМУ письменнику? Письменнику країни, яка веде проти нас агресивну війну?
Нехай він буде сто разів за Україну (а він точно не був), навіщо йому пам´ятник в Києві? Чому на його місці не поставити пам´ятник якомусь герою, який загинув на війні росії проти України?
Хмм. Ну то і Шевченко російський письменник, якщо брати аж так прискіпливо. Від же тільки в дитинстві жив в Україні. А так Петербург та Кавказ. И про Україну не дуже то і шанобливо писав. Як тут вище написали, «У творчості Булгакова немає позитивних моментів, пов’язаних з ’українською Україною». Те ж саме і про Шевченка можна сказати
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Складається парадоксальна ситуація – хороші письменники писали про Київ. Ми їх не вшановуємо, а Булгакова вшановуємо. Нема музеїв письменників, які писали про Київ. У нас немає пам’ятників Нечуя-Левицького з його романом ’Хмари’ про Київ, Валер´яна Підмогильного з ’Містом’, Домонтовича з його ’Дівчиною з ведмедиком’, Зерова, який писав сонети про Київ.
Там у Вас в пості якісь букви незрозумілі....Зеров, Підмогильний....уzzкіє про такоє нє слішалі !
Мрію про космос• 28 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
ні не можна, і близько, не пересмикуйте.
Ви з яких міркувань за Булгакова вступились?
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляНе пириживай
Цікава у вас ’благодійна’ діяльність. Ви так не покладаючи рук працюєте, щоб Україні не допомагали.
Нет . Украинцы сами делают так, чтобы им не помогали. В темах про Рождество - вакханалия. Тех, ктотпразднует 7го поносят последними словами, обзывают и оскорбляют. В этой теме тоже немало слов прилетело любителям Булгакова. Толерантным немцам этого не понять.

Я всего лишь показываю немцам истинную суть украинцев.
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Злые украинцы, потому что злятся на русских, которые их убивают? Вы серьезно? Люди которых убивают должны быть добрыми к убийцам?
Зайдите в темы про Рождество)) прозреете)
Маю рацію• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель

А протилежних коментарів ви не читали ?
Пс ви розповісти німцям про те , як рашисти вбивають українців не хочете ?
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я вже неодноразово писала. Кацапня вважає Вялікім і рузьким всіх, хто на території кацапії срати під кущем сів, чи колись колесо тЄлЄгі по кацапщині проіхало. А українці, дурні, самі ж нищимо те, що маємо. Булгакова читають і знають в світі, як би тут не полишали і на 0 не множились деякі.
Так кацапні синонім брехня. Хочете бути як кацапи ? Я - ні. Чому я повинна шанувати українофоба і наркомана Булгакова ?? Тому що він написав непоганий ’Театральний роман’ ?? Це не серьозно :)
Глаголиця• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель

Какая ни была бы суть, это что оправдывает то что русня убивает украинских граждан, стариков, женщин и детей? Раз не любят Булгакова, то помогать не надо, пусть умирают в разрушенных русней домах , в холоде под бомбами? Такая у Вас логика???
пицунда• 28 декабря 2025
я после того как забили досками памятник екатерине в одессе лучше промолчу...может скоро и оперный разнесут кто его там построил...

разруха она в головах...
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляМаю рацію
А протилежних коментарів ви не читали ?
Как это связано с тем, что оскорбляют людей, празднующих Рождество 7 января?
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Удалено администрацией...
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Не любить Булгакова можно. Оскорблять тех, кто его любит - нельзя. А меня как только не назвали в этой теме))) беда украинцев в их не толерантности к мнениям сограждан. Немцы приходят в шоке, когда такое видят. Ну и я уже писала - несут всё меньше пожертвований для помощи Украине.
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель

Провокатори кацапи з воплями - ві прєдалі праваславіє - а винні українці....Ну хуйло те саме говорить. Німці в курсі істинного нутра кацапні - можете не надриватися.
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляпицунда

разруха она в головах...
+1000
Маю рацію• 28 декабря 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви і до «файних»і до «розумних» хочете ?
Глаголиця• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вы лучше скажите такие темы до того как русские пришли нас убивать были? Я что-то не помню.
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Цікаво, а чи читають буряти і інші наймані вбивці Булгакова ? Бггггг)))
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляпицунда

разруха она в головах...
конеепку уже давно знесли - з якого дива вона повинна своєю харєю паплюжити українське місто Одеса ??
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Ваш коммент ни о чем. Я пишу о прямой связи пожертвований и отношения украинцев к своим согражданам.
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
До этого были другие темы, где советчицы оскорбляли друг друга))) что еще раз подчёркивает гнилую суть украинцев)))
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мабуть з тим, що озвірілі гундяєвські віруни проклинають українців, що ’перейшли в католіцизм і святкують 25 грудня’, нє ?? Ми що, премося на кацапські ресурси і там їх ганяємо ?? Ні, це ви претеся на український ресурс і біснуєтесь ТУТ !
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Сорри. Блокирую вас ибо вы не вникаете в суть и гундосите бред.
KriskaA• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Серьозно ? Жах :) А може є й статистика ? Ну там скільки Німеччина жертвувала в 2022 і скільки зараз ? Чи тільки є ваші фантазії ? Цифри давайте ! Документально підтверджені. Все інше - триньож кацапського бота.
Ангел-предохранитель• 28 декабря 2025
Криска не трудитесь отвечать мне. Я не вижу ваших ответов
KriskaA• 28 декабря 2025
Кацапська ботиха зайорзала :))) А шотакоє ? :) Незручні питання я тобі задала ?
KriskaA• 28 декабря 2025
А звідки ти знаєш, що я тобі пишу Які ж вони кончені ці кацапи.....
Мама Никитки-2• 28 декабря 2025
Ответ дляМрію про космос
З тих, що неможна кацапам віддавати нічого. Поганий він чи гарний це український письменник. Історія не може мати тільки білу сторону. Як і література.
І я вважаю невіглаством дописи особливо деяких активних порадниць.
І ще. Влада кидає кістку для гризні між собою. Дуже зручно. Спочатку розкололи схід і захід. Потім мову підключили, релігію. Тепер за літературу доволі активно узялися. Дограємось, що в Україні залишаться тільки письменники накшталт Ніцой
Мама Никитки-2• 28 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель

Можна запитати навіщо ви це робите?