Набагато смачна Рошену- який останнім часом спаскудився дуже, і вся його продукція має присмак пластиліну.
Нічого особистого, коли шо
Баба Йога• 28 декабря 2025
Ніколи не їла але впевнена, що склад там аналогічний рошену. Пальма з цукром і ароматизатором
Всміхайлик• 28 декабря 2025
А мне норм. Берем БКК и Бисквит Шоколад и берем с удовольсьвием.
Петькин - дорогой и химический
Всміхайлик• 28 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Не,то у рошена такое.
У меня дома аллергик - от рошенвского пластилина приходиться поляной кв отпаивать.
А вкк и бисквит без проблем заходят
Морожена_курка• 28 декабря 2025
в них буває періодами, що їсти не можливо, пластилін пластиліном, втім, це у багатьох буває
Морожена_курка• 28 декабря 2025
Ответ дляВсміхайлик
Не,то у рошена такое.
А вкк и бисквит без проблем заходят
а у меня аллергия на кокос и латекс, ’петька’ тоже виноват, сто процентов
Силиконочка• 28 декабря 2025
Ответ дляВсміхайлик
Не,то у рошена такое.
А вкк и бисквит без проблем заходят
А зачем несете это домой если аллергия?
Всміхайлик• 28 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
А зачем несете это домой если аллергия?
Купили тк думали что как у БКК.
Силиконочка• 28 декабря 2025
Ответ дляВсміхайлик
Купили тк думали что как у БКК.
А зачем бкк и тп? Готовьте дома...
Всміхайлик• 28 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
А зачем бкк и тп? Готовьте дома...
Проще и быстрее. Все заняты
Я колись була фанатом Рошена, коли що. А зараз навіть Монблан має присмак пластиліну.