месяцкие• 28 декабря 2025
Вечером в квартире пахнет газом, но показатели счетчика нормальные
Как понять, есть ли реальная опасность? Что с этим делать? Что проверять?
Аноним с кешбеком• 28 декабря 2025
Купить газоанализатор и пропикать по стыкам, и в вытяжку анемометр засунуть, тягу померять
Чесно брешу• 28 декабря 2025
Терміново!
Без варіантів!
Чого ви чекаєте, коли смердить газом?
Хай Бог милує від таких сусідів...
Терміново!
Без варіантів!
Чого ви чекаєте, коли смердить газом?
Хай Бог милує від таких сусідів...
Аноним с кешбеком• 28 декабря 2025
Ответ дляЧесно брешу
Терміново!
Без варіантів!
Чого ви чекаєте, коли смердить газом?
Хай Бог милує від таких сусідів...
Терміново!
Без варіантів!
Чого ви чекаєте, коли смердить газом?
Хай Бог милує від таких сусідів...
Ага, в гаагу
Даха-сваха• 28 декабря 2025
У мене вихлоп від котла смердів. Бо, як виявилося, нам забули поставити одну прокладку при установці. Викликати спеціалістів довелося кілька разів, бо вони переконували, що це у мене нюхові галюцинації. І, в якийсь момент, я їм навіть майже повірила.