Чи реально в Україні вести бізнес, дотримуватися усіх правил і норм, платити усі податки і збори та ще й заробляти на на зарплату працівникам і щоб і собі щось лишилося?
Якщо так, то в яких сферах?
Просто поговорити 😄
Ускладню питання: а коли, до згаданого вище, на комп´ютери купувати ліцензійний софт, то заробити щось реально? 🤖
Якщо так, то в яких сферах?
Просто поговорити 😄
Kot_v_meshke• 28 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Ой, про подарунки представникам інстанцій забула
Никаких пидарунков. Отчеты все сдаются онлайн.
golublexa3• 29 декабря 2025
У чоловіка бізнес в енергетиці, безвиїздно працює на відновлення в прифронтових містах. Після всіх виплат дохід залишається мізерних, хоть не в нуль...
Ответ дляgolublexa3
От я все так собі й уявляла.
Сподіваюся, у вашого чоловіка все буде нормально і на голову в тих прифронтових нічого не впаде
Бо зараз і в мирних може впасти...