Ленне-Рейма• 28 декабря 2025
Податкова знижка на навчання
Хто оформлював знижку на навчання, буду вдячна за допомогу.
І так як роблю це вперше і через електронний кабінет, то є питання:
1.Документи,що я буду додавати окрім деклараціії (квитанції, договір, паспорт) - повинні бути просто відскановані, чи ще треба завірити підписом з формулюванням «згідно з оригіналом»?
2.Беруться в розрахунок тільки оплати 2024 року? Якщо у грудні 23, я платила за січень 24, то це вже не рахується?
Играю у края• 28 декабря 2025
вам треба встигнути до 1.01
якщо ви в грудні платили за січень, то обов´язково потрібна ця квитанція
я вже 2 роки відношу сама в податкову, кожного року щось дописую за їх рекомендацією
якщо не вірно заповнена декларація чи не буде вистачати документів, гроші не повернуть
Ленне-Рейма
• 28 декабря 2025
Ответ дляИграю у края
вам треба встигнути до 1.01
Дякую.
Знаю, що 31 грудня останній день подачі, але розглядаю онлайн через кабінет платника податку подачу, бо немає на руках оригіналу довідки від бухгалтерії, тільки в електронному вигляді.
І поки вона прийде, не встигну до кінця року(((
Задираю носа• 28 декабря 2025
Ответ дляИграю у края
вам треба встигнути до 1.01
Податкова це взагалі треш
В мене й відмова була
Просто вони цифру 3 сприйняли як цифра 5
Там майже не реально щось добитись
Хамлять
В мене й відмова була
Там майже не реально щось добитись
Хамлять
Кто крайний?• 28 декабря 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую.
Документи просто скануєте. Бажано, кожен окремо. Потім будете створювати додатки до декларації і підтягувати кожен док-т окремо.
Квитанції про сплату- тільки за 2024 рік. Ту, яка у вас була в 2023 році, треба було включати до Декларації за 2023 рік.
Подаєте Декларацію, Додаток Ф3, Додатки Інші документи.
Тушьмушьнюшь• 28 декабря 2025
У мене в цьому році брали квитанції в березні за проплачений рік2024 рік. Чи це про інше ви питаєте?
ротцвеники• 28 декабря 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую.
в ютуб ищите видео какой то обл налоговой, я только по нему подала, сама бы не разобралась
Кто крайний?• 28 декабря 2025
Не затягуйте, подайте завтра. Переконайтеся, що в квитанції про прийняття буде написано Прийнято пакет.
Якщо будуть якісь неточності, до вас зателефонує податківець (вкажіть свій номер телефону в заголовній частині).
Ленне-Рейма
• 28 декабря 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я питаю, чи дійсні тільки оплати, що пройшли у 2024 році, чи, наприклад у грудні 2023 я оплачувала за січень 2024 навчання і вказувала це у призначені платежу, то ця оплата вже не приймається до розрахунку?
Ленне-Рейма
• 28 декабря 2025
Ответ дляКто крайний?
Дякую за змістовну відповідь 💐🙏
Ленне-Рейма
• 28 декабря 2025
Ответ дляКто крайний?
Дякую Вам🌺