Непогодка• Изменено вчера в 23:33

Питання до жінок у віці від 35 до 45 років приблизно… ситуація уявна

Уявіть, що ви самотня мама. У вас є дитина — неповнолітня, яка проживає з вами. Ви розлучені. У вас є дім, робота, домашні справи і виховання дитини також на вас, але при цьому, ви не хочете серйозних стосунків знову , бо вже один раз «наступили на ці граблі», але при цьому ви би змогли з часом мати стосунки з чоловіком, де б вас обʼєднував лише секс, ну можливо сходити пару раз в кіно, чи кафешку. Це питання до фізіології жінок.. чому питаю? Певній кількості жінок секс взагалі не потрібен без стосунків і почуттів, комусь потрібен, хтось може сам справлятись, з допомогою вібратора чи власних рук, і так далі, але якби ви певний час жили без чоловіка— і така нагода зʼявилась ви би погодились чи ні? І як би виглядали ваші зустрічі? Ви би могли згодом познайомити цього чоловіка з дитиною? І головне, якби ви знали одне одного вже давно і довіряли б своєму партнеру ви б могли згодом спробувати інтим без захисту…. І чому?
Задолбулька• вчера в 23:35
У вас стільки заморочок і предисторій, чому ’ні’. А по факту вже фату і правнуків намалювали
Самотня мама, знайомство з дитиною, вібратори, інтим без захисту..
Миззери• вчера в 23:36
Если секс просто секс то зачем с ребенком знакомить ? Контрацепция тоже актуальна если отношения не серьезные
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:38
по-моему, вы вцепились в него всеми ногтями ваших ног, обхватив его тело бедрами
автор Непогодка • вчера в 23:37
Ответ дляМиззери
Ну якщо такі стосунки тривають довго то дуже важко буде це приховувати
Незламна Україна• вчера в 23:37
Ні, не погодилась би, не мій варіант стосунків ’лише секс’.
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 23:37
Я не вірю особливо, що жінкам може бути потрібен лише секс.
Секс це доповнення.
Або до шлюбу.
Або до грошей.
Або до грошей і шлюбу))

Я сама заробляю добре.
Мені 38 і я б завела коханця лише при умові гарного сексу, подарунків, ресторанів.
А там би подивилася, що з цього вийде.
Секс заради сексу це дурня і розумний жінці не треба такі стосунки, де чоловік отримує більше ніж вона.
Любительница• вчера в 23:38
Мені гемор на голову не треба трястись кожен місяць, щоб не залетіти з невідомо ким. Я прибічник прогнозованості.
автор Непогодка • вчера в 23:38
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Секс це доповнення.
Або до шлюбу.
Або до грошей.
Або до грошей і шлюбу))

Я сама заробляю добре.
А там би подивилася, що з цього вийде.
У вас є дитина?
Любительница• вчера в 23:39
Ответ дляНепогодка
Які стосунки? Ви ж написали, що тільки секс.
Мerida• вчера в 23:39
Бред какой.
Да, будучи свободной, и не желающий строить отношения, я могу иметь любовника. Но каким местом он к моему ребёнку и почему я должна ему доверять? Как контрацепция коннетится с доверием? Что он других не трахает, и его справка о зппп еще актуальна? Секс, значит секс. Почему я должна втягивать в это своего ребенка и своетздоровье?
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 23:41
Ответ дляНепогодка
У вас є дитина?
Ні.
Я не люблю дітей і не хочу їх.
Але до вашого питання це немає ніякого відношення.
Я заміжня не вперше і ось такі несерйозні стосунки- це просто задоволення чоловічих потреб, а не своїх.
У жінки є потреба в коханні, захисті, допомозі, фінансах.
А секс як приємне доповнення.
Не хочете шлюб?
Ок, у чоловіка є сотні інших способів проявити турботу
автор Непогодка • вчера в 23:40
Ответ дляЛюбительница
Не стосунки ну зустрічі
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:41
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні.
Я не люблю дітей і не хочу їх.
А секс як приємне доповнення.
Не хочете шлюб?
дети- это такие маленькие люди. за что их не любить?
ОноВамнадо• вчера в 23:41
Зачем интим без защиты, вы хотите еще детей? Хотите секса, встречайтесь, зачем в эту историю тянуть знакомство с ребенком и прочую алогичную херню.
автор Непогодка • вчера в 23:42
Ответ дляОноВамнадо
Ну не обовʼязково маючи секс без захисту завагітніти , ну просто пропонує нові експерименти
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:43
Ответ дляНепогодка
и вы на все готовы, лишь бы он вас имел в плохом смысле этого слова
Любительница• вчера в 23:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тим більше, що діти ніким не прикидаються і видають справжні щирі емоції.
Я більше люблю дітей, ніж брехливих дорослих.
автор Непогодка • вчера в 23:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я тут ні до чого взагалі
ОноВамнадо• вчера в 23:44
Ответ дляНепогодка
Вам нравится принимать гормональные контрацептивы? Если нет противопоказаний и вы сами не прочь, занимайтесь сексом как пи*..., в смысле душе угодно :) Не вижу никаких проблем, все от вашего желания зависит
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 23:46
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Крикливі, вимагають уваги і жертв, як правило, з боку матері.
Я ж не проти, щоб люди заводили дітей.
Просто у мене інші приорітети і бажання)
Мене материнство, мабуть, загнало би в депресію, що я більше загубила, ніж отримала.
Але то мої таргани))
ОливьЕЖечка• вчера в 23:44
Я настолько на ребенке не зациклена
Ребенок это ребенок , а моя жизнь это моя жизнь
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 23:44
Ответ дляНепогодка
Він - дурень. А ви ведетесь
МеняАЖтрусит• вчера в 23:44
Якщо я погоджуся на просто секс, то мені як мінімум має подобатися чоловік. П якщо він мені подобається і секс класний, то чому я маю не хотіти розвивати стосунки із ним? А щодо дітей, знайомити можна хоч відразу, тут важливий момент у якості когортам знайомите. Ви ж не ховаєте звичайного перехожого сусіда чи колегу…. Якщо і він для вас ніхто, то що ховатися. Хай тоді і в очах дитини це буде якась нейтральна перехожа людина. А якщо стосункипочнуть розвиватися, то там вже розберетеся по ходу
ОливьЕЖечка• вчера в 23:45
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А за что их любить ?
Бабка_в_кедах• вчера в 23:45
представила - какой кошмар. хорошо. что у меня ни детей, ни прошлых браков, ни зацикленности на мотне
Личко Невеличке• вчера в 23:45
Шо опять извращенец? Нет, никому просто пиписька не нужна, особенно без защиты. Один ребёнок у неё уже есть, на какие шишки она двоих растить будет? Особенно если есть ребенок, нормальная мать должна оберегать его от всяких посторонних ебарей, неизвестно ещё что у них в голове. Даже с виду нормального совсем не обязательно тащить знакомиться с ребенком, а хрен пойми кого и подавно. Фу.
Госпожа Белладонна• вчера в 23:46
Зустрічі з чоловіком для сексу без спільного проживання так. Інтим без захисту ні
Мerida• вчера в 23:47
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Він - дурень. А ви ведетесь
Он как раз прохаваный очень. А она ведется
автор Непогодка • вчера в 23:49
Ответ дляГоспожа Белладонна
Навіть знаючи одне одного тривалий час
Последний вагон• вчера в 23:50
Автор, всі жінки різні. Я не можу без чоловічої уваги,люблю секс, але в мене цього немає, заміжня. Але є фінансова стабільність і повна свобода дій. З чоловіком живемо як брат з сестрою дуже давно. У вашому випадку я б товаришувала з чоловіком для приємних зустрічей,щоб він допомагав вирішувати побутові питання, для флірту, кави,прогулянок.