Зараз все скажу• 29 декабря 2025

Чи є тут представники ЛГБТ+ спільноти?

Привіт усім,
Цікаво дізнатися, чи є тут лесбійки / бісексуальні люди / квіри / транс люди тощо?
Які Ваші справи та як загалом моральне стан? Ті хто зробив камінг аут (якщо такі є) - як сприйняли Ваші родичі / знайомі?
Я транс жінка (близько 30 років), хотілося б відчути, що я не одна 🥲🌈
Питання відкриваю під анонімом, з очевидних причин...
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Сексуальна орієнтація ≠ романтична орієнтація :)
Сексуальні фантазії ≠ з ким я зустрічаюся в реальному житті.
Це так, якщо на пальцях. Якщо я почну пояснювати детально, то Ваші мізки вибухнуть. ’Велкам ту байсекшуал ворлд’...
Я даже так не детально не поняла.
То спали бы с трансом женщиной или нет?
Фиона Шрековна• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
1) некоректне питання
2) особисто ні...
Заинтриговали
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Я даже так не детально не поняла.
То спали бы с трансом женщиной или нет?
Особисто не виключаю такої можливості, в залежності від різних факторів.
Як і у кожної жінки - у мене є преференції, які не дуже коректно обговорювати на загальний чат...
Транс жінка = жінка, це важливо розуміти. Якщо Ви познайомитеся з однією в реалі - то зрозумієте, про що мова.
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Я знакома в реале с такой (не близкое знакомство), но не понимаю, о чем вы
Радикальная• 29 декабря 2025
Сколько вам лет?
Радикальная• 29 декабря 2025
Еще мне интересно, а кто ваш «клиент»?
Ведь лесбиянки предпочитают отношения с теми, кто женщина с рождения, как и гетеро мужчины предпочитают женщин с рождения. А мужчины, которые геи предпочитают мужчин, а женщина транс визуально женщина. Так же и девушки, которые предпочитают мужчин на вас не посмотрят т.к. вы не мужчина 🤔
Радикальная• 29 декабря 2025
Эх, жаль я вашу прошлую тему пропустила…
Кофе в лобби• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
О, я теж бі, до речі :)
Але мені здебільшого подобаються жінки))
В смысле? Епт. Мужчина сделал себе тело женщины чтобы заниматься сексом с женщинами? У Вас в целом никаких ментальных заболеваний нет? Не хочу Вас обидеть, но поведение выглядит абсолютно нелогично. Я женщина от рождения с ’ приколами в сексе’ , но тело ради этого менять? Та ну нахрен.
Муууумие• 29 декабря 2025
Навіщо вам думка форуму? Щоб що?
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Еще мне интересно, а кто ваш «клиент»?
В основному лесбійки та бісексуальні жінки, в основному... Ви маєте рацію, що загалом складніше. Набагато складніше ніж цисгендерним (тобто НЕ транс) людям...
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Тому що ми НЕ. ЗМІНЮЄМО. СТАТЬ. ДЛЯ. ЧОЛОВІКІВ!)))
Для вас зараз стане шоком, але половина з нас в результаті ні з ким і не зустрічається після переходу, ні з жінками ні з чоловіками (в основному, бо це тяжко).
Нам все одно на чоловіків / жінок, ми змінюємо стать для _нашого_ комфорту...
І також, я не чоловік. Я жінка, яка народилася в чоловічому тілі... Ґендер у мозку, в не в штанях...
Кофе в лобби• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ні! Транс жінки військовозобов´язані, бо для військомату ми прирівняні до чоловіків!!

Мені шкода знайому, що залишилася в Україні, бо попри операцію зі зміни статі, вона бігає від військових на рівні з чоловіками. Виїхати за кордон НЕ може...
На жаль, це реальність. І це важливо усвідомити!
Вот до этой писанины еще были сомнения, теперь точно нет)) Какой смысл писать на тему, если Вы даже не в курсе таких тонкостей как замена паспорта? Какой нафиг военкомат будет что-то предъявлять, если в паспорте Вы женщина?
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
А вы в отношениях? Детей хотите? Если да, то будете ли давать свою сперму для зачатия ребенка или нет? Ведь по идее вы идентифицируете себя как женщина🤔
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Но пол определяют по «штанам», а не по мозгам, увы 🤷🏻‍♀️
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
А в Украине можно сменить пол в паспорте и в остальных доках?
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ви знаєте як ловлять транс жінок які не мають пассінгу (тобто виглядають як транс люди)? Раджу почитати як у 2022 році (НЕ) випускали транс жінок за кордон, попри те що доки були поміняні...
Тому що законно чи ні, якщо ти ’виглядаєш як мужик’ (дуже суб´єктивне поняття) - тебе зупиняють. Якщо знаходять що у тебе було приписне (в воно є у всіх транс жінок) - заловлять та заберуть в армію. Таке вже було. Паспорт тут ні до чого...
Кофе в лобби• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ваше тело, Ваше дело. Мне абсолютно все равно кем Вы там родились и с кем спите)) Но Вы не совершили никаких переходов это факт))
Кофе в лобби• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Ну конечно. Процедура долгая, но осуществима. Не найду сразу, у меня в подписках в тик токе есть парень, который раньше был девушкой. Оперировался относительно недавно, документы сменил еще в Украине.
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Доки не в серйозних стосунках, але планую.
Дітей хочу, але не своїх. Надто багато вже у світі, я хочу усиновити / удочерити, в не передавати свої, не найкращі гени...
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Не в 21 столітті. Ви плутаєте ’стать’ та ’ґендер’ (хоча навіть зі статтю не все просто, як щодо інтерсекс людей?).
Раджу почитати літературу. Ґендер мій - жінка. І мозок жіночий, як би цього Вам не хотілося))
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Я загуглила. Действительно
Но вот человек, который юридически стал женщиной, но, все равно, немного «не то»
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Теоретично можна. Процедура спрощена, але я не знаю, чи під час військового стану міняють документи.
Зараз навіть операції вже не вимагають, на щастя, і слава Богу. Не у всіх є 20К+ доларів на зміну статі в Україні....
Кофе в лобби• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Я загуглила. Действительно
На самом деле таких людей довольно много. В Нидерландах смена пола включена в базовую страховку, клиники работают, значит это пользуется спросом.
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Так а почему мне должно хотеться, чтоб ваш мозг был мужской? Я же в вас не влюблена и семью строить с вами не хочу, то какая мне разница, кем вы себя считаете?
Словом пол у вас мужской, но гендер женский, во как оказывается! 🤔
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Так само в Німеччині, Франції, Канаді і ТД. Або безкоштовно, або символічно 1-3К євро. В Україні, наприклад, захмарно, на рівні Тайланду розцінки...
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ого! Ничего себе!
Кофе в лобби• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
В Украине аппендицит стоит как крыло самолёта вырезать, а Вы про смену пола))
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Я на жіночих гормонах та прооперована, то як у мене може бути чоловіча стать?))
Якщо транс жінка приймає гормони, і тестостерон на нулі, то стать жіноча. Імхо. Але це не має значення все одно. Я суджу себе та людей за ґендером, бо ми дійшли того етапу де консенсус що чоловік / жінка / небінарна особа - визначається у відповідному відділі мозку. Все решта не має значення...
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляКофе в лобби
’Безкоштовна медицина’ 😊😌
Поросенка• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Шкода, що не дуже густо тут із ЛГБТ спільнотою... Схоже, що бояться :/
Сплять всі.
Нам дали електрику, то я встала, так би теж спала.