Зараз все скажу• 29 декабря 2025

Чи є тут представники ЛГБТ+ спільноти?

Привіт усім,
Цікаво дізнатися, чи є тут лесбійки / бісексуальні люди / квіри / транс люди тощо?
Які Ваші справи та як загалом моральне стан? Ті хто зробив камінг аут (якщо такі є) - як сприйняли Ваші родичі / знайомі?
Я транс жінка (близько 30 років), хотілося б відчути, що я не одна 🥲🌈
Питання відкриваю під анонімом, з очевидних причин...
Радикальная• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Я на жіночих гормонах та прооперована, то як у мене може бути чоловіча стать?))
Якщо транс жінка приймає гормони, і тестостерон на нулі, то стать жіноча. Імхо. Але це не має значення все одно. Я суджу себе та людей за ґендером, бо ми дійшли того етапу де консенсус що чоловік / жінка / небінарна особа - визначається у відповідному відділі мозку. Все решта не має значення...
Почитала gpt 🤷🏻‍♀️
Я не хочу вас обидеть, но вот я загуглила людей европейской внешности сменивших пол, но все равно не выглядят они полноценной женщиной
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Почитала gpt 🤷🏻‍♀️
Так, звичайно, напевне, чатгпт знає краще за мене, транс людину 🙃🫠
Щодо ’люди які не виглядають жінками’, звичайно, бо вони почали гормонотерапію у дорослому віці. Ті хто почали ж у підлітковому віці - виглядають як жінки.
Загугліть ’Вівіан Дженна Вілсон’ трансгендерна дочка Ілона Маска (якої він цурається, та яку він публічно викреслив із свого заповіту, до речі, #трансфобіямомент).
Чи людей які на блокерах підліткового віку ще раніше за Дженну, наприклад, з 12 років, та гормонах з 16... Їх від жінок візуально не відрізнити ніяк :))
Мені не дуже пощастило, люди, мабуть, бачать. Але я й почала коли мені було 24, про що шкодую дуже, треба було набагато раніше, але не було можливості...
А я женатая• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
На жаль, беруть, навіть після зміни статі (включаючи хірургічної)...
Якщо ти народжена ’чоловіком’ - для військомату ти чоловік назавжди...
От халепа!
миссАрфография• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Гормонотерапія, фемінізація обличчя, тренування голосу (ходила на уроки співів у дитинстві тому досить допомогло) :)
У кожного по різному. Соціальний перехід був після фемінізації обличчя. Мені легше тим, що я за кордоном, тут хоч безпечно, не поб´ють...
У вас есть форум единомышленников? Какого хрена вы пишите на мамский форум? Правильно вас бьют, есть за что.
Майданщица• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Людина, яка народилася чоловічої статі, але робить ґендерний перехід у жіночу стать.
ого, это вам дорого обошлось?
Шиворот Навыворот• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Транс жінка - это женщина, которая хочет быть мужчиной или мужчина, который хочет быть женщиной?
Я так раньше тоже думала, но дочь подросток (ей тогда 13 было) объяснила что это слишком примитивно и поверхностно, но подробностей я уже не помню)
Оч@ров@Шк@• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
О, я теж бі, до речі :)
Але мені здебільшого подобаються жінки))
Если вам женщины нравятся, значит вы обычный мужик, насмотрелись ереси и решили в бабу поиграть, заканчивайте с этим
Оч@ров@Шк@• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ні! Транс жінки військовозобов´язані, бо для військомату ми прирівняні до чоловіків!!

Мені шкода знайому, що залишилася в Україні, бо попри операцію зі зміни статі, вона бігає від військових на рівні з чоловіками. Виїхати за кордон НЕ може...
На жаль, це реальність. І це важливо усвідомити!
Монро пол не менял и никто его не трогает. Если пол поменян это приравнивается к инвалидности, никто таких не трогает, они списаны из армии. Плюс если поменял пол и выглядит как женщина, то чего ему от тцк бегать? Насочиняли небылиц.
Оч@ров@Шк@• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ідентичний як для чоловіків... Навіть з коментарів тут видно, що більшість вважають транс жінок ’чоловіками в спідниці’. А для ТЦК? Так і поготів... Навіть якщо доки змінені, хоч там сіра зона, але все одно гребуть:((
Ото сочиняете 😂
Оч@ров@Шк@• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Шкода, що не дуже густо тут із ЛГБТ спільнотою... Схоже, що бояться :/
Действительно, как жаль, что так мало извращенцев 😂
Нет! Это прекрасно!
Оч@ров@Шк@• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ох, вы и брехло!
После смены пола, меняются и документы и бывший мужик становится по документам женщиной, плюс трансы приравниваются после смены пола к инвалидам и долго они не живут. Никто таких в армию не берет.
Коренная киевлянка• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мозок так. Є наукові дослідження, що показують, що мозок транс жінки ~ мозку звичайної середньостатистичної жінки.
Попри те що вона народилася чоловічої статі, при народженні.
Скажите, а зачем вы все это выпячиваете? «Я транс женщина - спрашивайте»… я сколько не смотрю на подобных вам людей - у них одно желание - выпендриться, типа я не такусик. Эпатаж и все дела. Да делайте что хотите, если это не противоречит закону. Почему гетеросексуалы не создают подобные темы? Вопрос риторический, конечно
Гореотума• 29 декабря 2025
Ответ дляПироженкА
Это уже женщина
в любом случае с больной психикой
Гореотума• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
А это женщина лесбиянка (предпочитает женщин) или гетеро (предпочитает мужчин)?
Это пидорок, который в бабу решил превратиться...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 декабря 2025
Очередной громкий дебют ебобо, широко известного в узких кругах под псевдонимом xena2000, он же Окси, он же хрен знает, кто ещё.

Если кто-то случайно засветил свой профиль тут, ждите гостя в личке с разнообразными пи.достраданиями
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 декабря 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ото сочиняете 😂
Мало того, что сочиняет, так ещё и прогоняет потом через Гугл переводчик.
Всміхайлик• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
О, я теж бі, до речі :)
Навіщо ви жінці?
Якось так і живу• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Особисто не виключаю такої можливості, в залежності від різних факторів.
Як і у кожної жінки - у мене є преференції, які не дуже коректно обговорювати на загальний чат...
Транс жінка = жінка, це важливо розуміти. Якщо Ви познайомитеся з однією в реалі - то зрозумієте, про що мова.
Вы сто лет не нужны женщинам, мало ли что вам нравится
Новопоштинская• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
О, я теж бі, до речі :)
Так вы член уже убрали? Если вам женщины нравятся, то зачем?)
Новопоштинская• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Кого боятся? Под анонимами?
Просто большинство людей нормальной традиционной ориентации, очевидно
Новопоштинская• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Тому що ми НЕ. ЗМІНЮЄМО. СТАТЬ. ДЛЯ. ЧОЛОВІКІВ!)))
Для вас зараз стане шоком, але половина з нас в результаті ні з ким і не зустрічається після переходу, ні з жінками ні з чоловіками (в основному, бо це тяжко).
Нам все одно на чоловіків / жінок, ми змінюємо стать для _нашого_ комфорту...
І також, я не чоловік. Я жінка, яка народилася в чоловічому тілі... Ґендер у мозку, в не в штанях...
А если мозг пролечить?
Может я реально не понимаю. Просто интересно.
Как вас воспитывали? Папа ваш мужественный, был в семье?
Герцогиня• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
То жінки в переважній більшості люблять чоловіків. А ви чоловік, який хоче бути жінкою, щоб зустрічатися с жінками? Логіка покинула чат
Герцогиня• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мозок чоловіка і жінки практично ідентичний, нема сильних відмінностей
МастерЮля• 29 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Каким образом?
Диким и безумным в основном
МастерЮля• 29 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Косит от армии, наверное
Уверена что да
Ну ничего, наших тцк-в это не остановит)
МастерЮля• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Даже не представляю, как можно сформировать вагину 🤷🏻‍♀️
Разве что «натянуть сову на глобус» - визуально нарастить/сформировать что-то похожее на половые губы и клитор максимально близко к анусу. Типа и анус, и вагина 2 в 1🤔
Коч,смешно выйдет по любому
МастерЮля• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Можете загуглити ’SRS MtF’, або ’GRS MtF’, є досить немало інформації :D
Наверное нам копаться в ваших псих.диагнозах?))
МастерЮля• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Понятно, что так как у женщины не будет, но может хоть визуально немного напомнит. Я честно не понимаю таких отчаянных, которые готовы так рисковать своим здоровьем
Не отчаянных,а псих больных
Не надо мне эту ересь писать про науку.
Наука не знает всего.
МастерЮля• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Автор, а вы грудь делали? И попу?
Жаль что мозги нельзя сделать
Маргарита и Мастер• 29 декабря 2025
Чоловік із яким ми прожили разом 7 років бісексуал або латентний гей ,але він тут не сидить