Зараз все скажу• 29 декабря 2025

Чи є тут представники ЛГБТ+ спільноти?

Привіт усім,
Цікаво дізнатися, чи є тут лесбійки / бісексуальні люди / квіри / транс люди тощо?
Які Ваші справи та як загалом моральне стан? Ті хто зробив камінг аут (якщо такі є) - як сприйняли Ваші родичі / знайомі?
Я транс жінка (близько 30 років), хотілося б відчути, що я не одна 🥲🌈
Питання відкриваю під анонімом, з очевидних причин...
Маргарита и Мастер• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Транс жінка - это женщина, которая хочет быть мужчиной или мужчина, который хочет быть женщиной?
Це чоловік по суті
Маргарита и Мастер• 29 декабря 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Я бі. У мене все добре. На диво, не надаю цьому особливого значення. Знають мої друзі та найближчі, всі сприйняли ок. Іншим це ні до чого
Ви жінка?
Розвідка Маші• 29 декабря 2025
Я лесбиянка. Живу, работаю. Другие, тоже самое.
Розвідка Маші• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Мне интересно, транс женщина, которая гетеро (предпочитает мужчин) готова строить отношения с трансом мужчиной (который был женщиной) или нет?🤔
Да, видела такие пары в интернете
Розвідка Маші• 29 декабря 2025
Ответ дляРадикальная
Еще мне интересно, а кто ваш «клиент»?
Ведь лесбиянки предпочитают отношения с теми, кто женщина с рождения, как и гетеро мужчины предпочитают женщин с рождения. А мужчины, которые геи предпочитают мужчин, а женщина транс визуально женщина. Так же и девушки, которые предпочитают мужчин на вас не посмотрят т.к. вы не мужчина 🤔
Геи, натуралы извращенцы. К сожалению, потенциальные партнёры у транс женщин не очень адекватные
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мозок так. Є наукові дослідження, що показують, що мозок транс жінки ~ мозку звичайної середньостатистичної жінки.
Попри те що вона народилася чоловічої статі, при народженні.
у всех одинаковый мозг. Исследования этого не показывают, нет массовых исследований.
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Тому що в мене дисонанс між мозком, який кричить, що ’все не те й не так’ (починаючи від грубого голосу та рис обличчя та закінчуючи геніальною дисфорією) і я намагаюся привести своє тіло до того виду, який мій мозок реєструватиме як ’правильне’. Це так якщо дуже просто.
Я не відчуваю себе чоловіком. Я відчуваю себе жінкою, яка отримала не зовсім те тіло...
а не проще было мозг привести, чем всё тело перекраивать?
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
~кожна десята - п´ятнадцята людина. Це доволі немало людей...
2-3 з кожного класу...
3%
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
В основному лесбійки та бісексуальні жінки, в основному... Ви маєте рацію, що загалом складніше. Набагато складніше ніж цисгендерним (тобто НЕ транс) людям...
лесбиянки возбуждаются на женское тело. А у вас челн болтается. И кадык. И строение тела, ноги, руки не женские. И груди нет.
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Тому що ми НЕ. ЗМІНЮЄМО. СТАТЬ. ДЛЯ. ЧОЛОВІКІВ!)))
Для вас зараз стане шоком, але половина з нас в результаті ні з ким і не зустрічається після переходу, ні з жінками ні з чоловіками (в основному, бо це тяжко).
Нам все одно на чоловіків / жінок, ми змінюємо стать для _нашого_ комфорту...
І також, я не чоловік. Я жінка, яка народилася в чоловічому тілі... Ґендер у мозку, в не в штанях...
если так, то вас тянуло бы к мужикам. Если не в штанах)
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Не в 21 столітті. Ви плутаєте ’стать’ та ’ґендер’ (хоча навіть зі статтю не все просто, як щодо інтерсекс людей?).
Раджу почитати літературу. Ґендер мій - жінка. І мозок жіночий, як би цього Вам не хотілося))
назовите признаки ’женского мозга’ которые вы у себя обнаружили.
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Я на жіночих гормонах та прооперована, то як у мене може бути чоловіча стать?))
Якщо транс жінка приймає гормони, і тестостерон на нулі, то стать жіноча. Імхо. Але це не має значення все одно. Я суджу себе та людей за ґендером, бо ми дійшли того етапу де консенсус що чоловік / жінка / небінарна особа - визначається у відповідному відділі мозку. Все решта не має значення...
не имеет значения, супер, ощущайте себя в голове хоть чайником, а тело тогда зачем переделывать если всё кроме головы значения не имеет?
Люблю джаз• 29 декабря 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви жінка?
Так
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
На тролльні та трансфобні коментарі не відповідаю. Це вже було обговорено вище, почитайте. Інакше це гаяння часу.
Зараз мене більше цікавлять ЛГБТК+ люди та їх родичі (батьки / сестри / знайомі лесбійок / транс людей). Саме для них була створена ця тема. Повірте, таких тут вистачає.....
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
ну да. Все 3% вам сейчас бегут отвечать)
Просто вы сам/сама/сами запутались.
Если то что ниже пояса не имеет значения и важно кем вы себя ощущаете в голове, то зачем вы переделываете то что ниже пояса?
Ведь физиологически женщиной вам никогда не стать. А ощущать вы себя можете и Наполеоном:) Никто не против.
И что там с женским мозгом? Как вы ощущаете что у вас женский мозг вдруг стал? Что для вас признаки женского мозга?
автор Зараз все скажу • 29 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
Просто вы сам/сама/сами запутались.
Ну, не 3% а радше 6-8%. І у цих 6%+ також є батьки та родичі. Тому таких в Україні, насправді, мільйонИ.
Але навіть якщо взяти Вашу межу 3% (хоч їх більше значно), то це вже 1+ мільйон в Україні лише. Майдан пам´ятаєте? Приблизно стільки ЛГБТ+ населення в Україні, це не мізер, нас дійсно РЕАЛЬНО багато...

Раджу Вам перечитати попередні мої коментарі, там всі відповіді є на Ваші питання...

І у мене зустрічне питання тільки одне... Якби ВАША дитина прийшла до Вас і проінформувала Вас що вона гей / лесбійка / транс дівчина і ТД... Як би ВИ реагували? Чи Ви її так само ненавиділи б?...
woman Warrior• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Идите на такие профильные форумы и сидите там со своими вопросами в форме требований.
Только вас тут недоставало.
woman Warrior• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Шкода, що не дуже густо тут із ЛГБТ спільнотою... Схоже, що бояться :/
Кого?
Кого надо бояться, особенно под анонимом.
Под анонимом можно быть парижской белошвейкой или Анубисом, у кого насколько хватает фантазии.
очень хорошо, что негусто тут с вашими, а еще лучше, чтобы и не только тут.
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляЗараз все скажу

вы мне безразличны. Я просто раньше с трансперсонами не общалась и поэтому меня интересуют некоторые вещи, которые вы сами про себя сказали.
Например что у вас с приемом гормонов и внешними переделками стал ’женский мозг’. Что для вас женский мозг? Как вы поняли что он стал женский?
А то, что вы физиологически никогда не станете женщиной вам и так должно быть понятно. Или у вас вырастут матка и яичники?
В этом ничего обидного.
Мудробаба• 29 декабря 2025
Ответ дляwoman Warrior
Только вас тут недоставало.
Может ищет причины продлить беженство, типа меня нетакуську все ненавидят, мне в Украину нельзя)
В Германии всяких разных полно, явно больше чем в Украине. Выйти в соотв. заведение и найти себе собеседника уж точно проще, чем на мамском форуме трансов искать)
woman Warrior• 29 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
та кому оно нужно.
ну реально