Не худа ні разу• сегодня в 11:59
Помилка у стоматолога, по ціні
Роблю декілька разів одну і ту саму помилку, не питаю наперед скільки все буде коштувати, не маю квитанцій і у підсумку маю якісь неймовірні чеки. Сама винна по факту
З першу моя лікарка брала тільки на карту, зараз оформила ФОП, але я почала платити готівкою
І ось полікувавши маленький карієс + чистка, трошки більше плями, маю рахунок в 6000 грн
Скажіть, це ж реально дуже дорого, чи це у більшості київських лікарнях так буде? неприємне відчуття в середині, але заплатила і пішла, хочу пошукати альтернативи, хоча лікар лікує з кофердамом, на все про все пішло 1,5 години з розмовами. Мені навіть чоловіку соромно зізнатися, просто поплакатися
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально
Дорого
Не худа ні разу
• сегодня в 12:23
Ответ дляОноВамнадо
Почему рвачи? Посмотрите цены на закупку материалов.
Тільки не треба
Ці пломби у собівартості копійки коштують
Головне за що ти платиш це робота лікаря, але помилка у тому, що лікар перед початком роботи повинен прорахувати вартість і погодити з пацієнтом, а нараховувати після то вже можна що завгодно
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:28
Я лечила канал зуба 7300, за 2 приема. 1500 чистка, попала под акцию, а так 2000. На сайте у них написано лечение каналов от 6000. Но я платила 2 раза за санит. минимум, анастезию и кофердам
Кондуктор трамвая• сегодня в 12:26
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тогда уж дешевле и качественнее в Венгрии и Польше зубы полечить
ОноВамнадо• сегодня в 12:27
Ответ дляНе худа ні разу
Тільки не треба
В собівартості копійки? Ну ну. Бор нормальний 130 грн і вище, карпула анестетика, голка, платок кофердама, бонд, матеріал, полірування. Мовчу вже про кламера, гладилки і т.д.
Робота асистента 200 грн год, стерилізація, аренда кабінета, світло, опалення. Це куди подіти, в які статті витрат?
Гомосноб• сегодня в 12:28
В мене син ходить в праймдент в Крюківщині, там не дешево. Лікування карієсу в тому році було 4800, чистка 2150 чи 2250 з брекетами
Але ходить туди, бо ми не шукаємо де саме дешево
Не худа ні разу
• сегодня в 12:36
Ответ дляОч@ров@Шк@
7300 это же без микроскопа?
За 2 приема и каждый с кофердамом и анестезией?
Для лечения нерва это кажется не много
Не худа ні разу
• сегодня в 12:38
Нормально все
Лікар розписала і сказала що за матеріали і чому такі дорогі, вибачилась що не попередила за ціну в чистку входила паста для запалених ясен
ОноВамнадо• сегодня в 12:43
Ответ дляНе худа ні разу
Нормально все
Автор, я весь час працювала в клініках на % і ніколи не цікавилась вартістю всіх отих матеріалів і т.д.
Зараз мені запропоенували іти на аренду і я пару раз виходила.
Коли звик працювати якісним і тоді це все купити, то виходить ну зовсім не дешево. Плюс асистенти хочуть теж більше за роботу, світло, аренда і т.д.
Дешевше 2000 за пломбу і 2000 за якісну чистку з нормальним поліруванням, оптрагейтом і фторуванням потім не може бути.
Вирішила, що мені в клініці спокійніше робити на мій%)
Не худа ні разу
• 2 часа назад
Ответ дляОноВамнадо
Та є свої нюанси, вона теж облаштовує свою клініку
Але без асистента працює і працювала
ОноВамнадо• 2 часа назад
Ответ дляНе худа ні разу
Але без асистента працює і працювала
Я працюю з асистентом і це досить чимала стаття витрат. За 500 грн ніхто не приїде, 1500 грн мінімум зміна.
Тому попробувала і вирішила не моє. Мовчу вже про наконечники, арарати для чистки, зняття каменю і т.д.
6000 може і дорогувато, але від 4500 це точно така ціна.
Не худа ні разу
• 2 часа назад
Ответ дляОноВамнадо
Ну я розумію що десь 4500 це все мало б коштувати, але що є вже
головне щоб добре слугувала її робота
Але бачу що життя в неї більше ніж середнє, судячи і з подорожей, машини, ремонтах і при тому що не заміжня
Але най буде, її життя. Теж хочу добре заробляти, щоб не рахувати потім чеки у стоматолога
головне щоб добре слугувала її робота
Вкуси мене• 2 часа назад
Ответ дляЧумачечая_
Спросите, конечно. Она напишет от фонаря - 3500 за пломбу, 3000 за чистку. Вот так просто возьмёт и напишет. Без чеков и прайсов с печатями, это не трудно в переписке просто цифры написать. Просите прайс.
У нее его просто нет.
Чумачечая_• 2 часа назад
Ответ дляВкуси мене
У нее его просто нет.
По идее должен быть. У моего врача он вообще висит в холле, каждый может подойти и посмотреть. Если это не какая-то подпольная контора конечно.
Мания-Величия• 2 часа назад
Все равно этим вы ничего не решите. У каждого свой прайс, это по факту и ваша ошибка, что вы не уточняете сразу. А она просто мутная и сдирает деньги просто так. Не ходите туда больше и все
Оч@ров@Шк@• 1 час назад
Ответ дляНе худа ні разу
7300 это же без микроскопа?
Для лечения нерва это кажется не много
С микроскопом на 2 день. Да, каждый раз анестезия, кофердам и санитарный минимум
Не худа ні разу
• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Очень хорошо по цене тогда вышло
Оч@ров@Шк@• 52 минуты назад
Ответ дляНе худа ні разу
Очень хорошо по цене тогда вышло
Стерильный набор (полный) 250
Анестезия 300
Кофердам 350
Я считаю, что ваша врач просто прибавила цены
Анестезия 300
Кофердам 350
Не худа ні разу
• 46 минут назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Стерильный набор (полный) 250
Анестезия 300
Кофердам 350
Анестезия 300
Кофердам 350
Так, я теж в цьому впевнена
Ще пропонувала знижку, щоб я не ображалась коли я написала розписати що до чого
Оч@ров@Шк@• 40 минут назад
Ответ дляНе худа ні разу
Так, я теж в цьому впевнена
У меня дядя делает имплант, но там ситуация сложная, наращивание кости. И тоже каждый визит ему выдают накладную, хотя там кофердам 250 и анестезия 250. Клиника тоже хорошая по отзывам. Я когда записывалась по телефону спрашивала, а сколько будет стоить, админ ответила, что нужно же смотреть и что перед лечением врач озвучивает сумму +-. И когда она меня уже осмотрела и сказала, что и как после снимка и сумму что от 6000 +-. Но я сама сказала давайте за 2 дня, потому что не было с собой той суммы и мне так лучше,я не могу 2 часа сидеть в кресле
Пукимончиг• 20 минут назад
Ответ дляОноВамнадо
Как это не зависит? Просто снять налет это одно, а снимать камни и потом полировать это другое.
Не знаю где Вы делаете и чем у Вас снимают камень. Может у Вас механически снимают. Поэтому считают каждый зуб. Там где я делаю не зависит. Камень снимают ультразвуком, проходят по всем зубам.
Не худа ні разу
• 15 минут назад
Ответ дляПукимончиг
Теж ціни не дешеві
Коли вже там поступить той гель у побут для укріплення емалі, вже розробили, що не буде утворюватися карієс взагалі
Але стоматологія одразу полетить і це не вигідно їм взагалі