Грамотний хвіст• 29 декабря 2025
Дівчата, навіть не знаю писати в той магазин чи що робити? Замовлення на сайті
Замовила в інтернет магазині українські товари. Дощечки,підставки під гаряче, чай та інше. Наче сайт давно створений, є відгуки. На вотсап відповіли майже одразу, показали що є в наявності. Ну замовила і ось приходить, ну я в шоці. Мало того що на дошках відсутні деякі дерев´яні елементи, ну думаю при транспортуванні відпали, так їх немає ні в коробці ніде. Відправили зовсім інші моделі, якісь не зрозумілі дитячі малюнки на дошках під гаряче, які я б в житті не замовила. Також замовила капці зі шкіри та вовни 4 моделі, ну одні сказали немає в наявності та замінили, але все прийшло таке пом´яте та деформоване що щоб розносити треба ще часу. Чай в паперових пакетах надірваний, обгортка у всіх якась неохайна, накидали якого попало, так ще й замасляна якась обкладинка. Це я на подарунки купувала взагалі. Ціна питання 3800 плюс доставка закордон. Не знаю що робити, соромно таке ц дарувати хіба що своїм всім роздати. Щоб ви зробили? Дякую за увагу. Фото буде знизу
Весотехник• 29 декабря 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
навіщо вам взагалі підставок на 3800
Бо зроблено в Україні, за кордоном це виглядає патріотично
Мао_Мяо• 29 декабря 2025
Ответ дляВесотехник
Якщо це на подарунки полякам замовляли, то даріть, їм і так пройде
Ага, или депортируют автора на родину
Марафетчица• 29 декабря 2025
Капец..то шо на картинке, никогда не будет точно такое же как на фото, ну невозможно сделать одинаковые из природного материала. Вы этого не знали? Я знаю и поэтому покупаю такие вещи только лично. Но сделано не очень аккуратно, согласна.
Бабуся мороз• 29 декабря 2025
Ответ дляМао_Мяо
А сколько стоила ваша подставка?
Їй 30 років вже, купували в Яремчому, хто там пам´ятає....
графиняВишенка• 30 декабря 2025
Запакувати все і повернути Легким поверненням, якщо доставка було новою поштою і просити назад гроші..