ЕлькиПальки• сегодня в 18:49

Парень не хочет дарить подарок на Новый год

Сказал, давай будем без подарков.
Нічого вдягти• сегодня в 18:50
А вы ему уже носки купили?)
АдляВасЯникто• сегодня в 18:52
Война идёт какие подарки
Україна наше все• сегодня в 18:52
И правильно, вы на его подарке сэкономите и себе что-то купите.
Маруська Му• сегодня в 18:53
А подарунки роблять по домовленності, баш на баш?
УжеВотДа• сегодня в 18:53
Та нафіга ті подарунки на Новий рік? Це ж не день народження. Хай краще гарний стіл накриє за свій кошт
Цибулька зла• сегодня в 18:55
Я считаю, подарки должны быть
Без образів• сегодня в 18:56
Побейте его, паразита
Кусачая Я• сегодня в 18:57
Скільки вам обом років?
Безпорадна Кроко• сегодня в 18:57
Купите себе сами все что хотите, это лучше чем зависеть от воли других
АБВГДейка• сегодня в 18:59
Дело же не в подарке, а во внимании
Черный Ловелас• сегодня в 18:59
Нет подарка, нет парня , пинком под зад пусть сам НГ встречает.
Ms. Сама прямота• сегодня в 19:00
Ответ дляЧерный Ловелас
Так,кожен собі окремо
Самоучка• сегодня в 19:00
Ответ дляЧерный Ловелас
Краще і не скажеш 😂
Самоучка• сегодня в 19:01
Хоче без подарунків то нехай. Баба з воза, як то кажуть…
На зекономлені гроші купіть подарунок собі
Кров з молоком• сегодня в 19:04
Ми теж без подарунків, настрою немає, та й нічого особливо не потрібно.
Brichka_04• сегодня в 19:04
Потому что сам не хочет дарить. Откажетесь - найдет причину для ссоры, но вернется числа 3.01)). Золотой стандарт мужской).
Та_шо_ж_таке• сегодня в 19:07
Це той, що з вашими дітьми не хоче святкувати НР?)
Ms. Похвала• сегодня в 19:12
Це не ваша тема два дні тому назад була.Що здали кров, щоб купити кофтинку та пляшку алкоголю, бо грошей немає
палка-копалка• сегодня в 19:10
Так дело не пойдёт. Я уже приготовила подарок для тебя и не собираюсь его отправлять обратно. Могу подсказать, чем ты можешь обрадовать меня, если дело в этом.
Туфли в чешуе• сегодня в 19:16
Купіть собі за свої гроші. Потім парню скандал, де його подарунок
Як ухурделю• сегодня в 19:20
У мене б постало внутрішне питання, чому він не хоче робити мені подарунок. Це ж про привід зробити приємне близькій людині. Виходить не викликаю такого в ньому бажання. Для мого чоловіка це ок чи ні?. Мені не ок.
І по факту, святкувала б окремо.
Все.
Добродійка• сегодня в 19:20
у нас сейчас с финансами очень туго, раздали все долги перед НГ, купили ребенку подарки, кое-как на стол накроем и решили, что мы друг другу ничего дарить не будем, т.к. то что хочется сейчас не по карману, а всякая фигня не нужна.
Галя-краля• 2 часа назад
а в мене навпаки, чоловік випив на корпоративі, став такий добрий, і дочці давай пошлемо, і тобі давай купимо). а мені якось нічого і не треба. хіба, може, сумочку...
та й все одно всі гроші спільні, який сенс у цих подарунках, не знаю.
автор ЕлькиПальки • 2 часа назад
Ответ дляКусачая Я
Скільки вам обом років?
30 и 38
Кошка Мурка• 2 часа назад
Ответ дляЕлькиПальки
30 и 38
Парень🤣
Анчо Ус• 2 часа назад
Ответ дляДобродійка
В вашій ситуації це на 100% правильне рішення
Бажаю, щоб в новому році вам було полегше фінансово і не було боргів
Шкварочка• 2 часа назад
Автор, какой совет вам нужен по этой теме?
Анчо Ус• 2 часа назад
Автор, а до цього він вам робив презенти?
Яка взагалі причина, що зараз без подарунків?