А я з косою• Изменено 29 декабря 2025

А клас ваших дітей вітав вчителів з НР?

Наші батьки проігнорували всі новорічні свята. Хоча минулі роки привітання були.
Як у вас в цьому році?
(Свято Миколая не рахується. Це давно було)
Зробіть вибір:
вже голосів: 42
Не вітали
Вітали тільки керівника
Вітали всіх вчителів
Вітали дітей
Тиц
Попразендовна• 29 декабря 2025
Ответ дляПані з калабані
Хоть одна нормальная школа на весь Киев!
Сама в шоке была. Когда перешли из другой школы, где постоянно какие то сборы..
Пані з калабані• 29 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Не подскажите номер?))
автор А я з косою • 29 декабря 2025
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 29 декабря 2025
Ответ дляА я з косою
Удалено администрацией...
автор А я з косою • 29 декабря 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так я первая спросила, вы стесняетесь почему-то ответить.
Навчіться ставити питання правильно, де не буде ствердженнь, які ви самі собі вигадали, ось тоді і будете отримувати відповіді
Щось не спиться• 29 декабря 2025
Поздравили коробкой конфет и шампанским классного руководителя и воспитателя . Я от снбя еще двух преподавателей которые только у моего ребенка ведут и они тоже дочку поздравили.
автор А я з косою • 29 декабря 2025
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Расіянє все що не обговорюють- всі розмови про «жопи». Матрьоха в темі
Мао_Мяо• 29 декабря 2025
Поздравляли классную, но у нее др, как бы все сразу и новогодние праздники тоже.
Джонсонюк• 29 декабря 2025
Вітали всіх вчителів, 2 завучів, директора та класного керівника. В дітей був Таємний Санта та піца, солодощі тощо
Джонсонюк• 29 декабря 2025
Ответ дляПані з калабані
Некоторым родителям некуда деньги девать, то они готовы каждый день поздравлять по 3 раза в день.
А деяких батьків так жаба душить, що жодного разу за все навчання в школі нікого ні з чим не привітають
Проработник• 29 декабря 2025
Ответ дляА я з косою
А ви на які свята вітали? Чому не відповідаєте на питання?
А ви його мені ставили? Я проголосувала
Джонсонюк• 29 декабря 2025
Ответ дляДама с собачкой
А вчитель привітав дітей з нр чи Миколаєм?? Чи це тільки в один бік працює?
А діти вчать учителей чи це тільки в один бік працює? Прошу помітити, що це вам та вашим дітям надають послугу з здобуття освіти і це ви як батьки маєте бути вдячні вчителям, що терплять ваших дітей та працюють за копійки в таких умовах. Я коли в батьківському чаті читаю що коять діточки в школі, то розумію, що я б там і тижня не протрималась, повбивала б і дітей і їх батьків
Дама с собачкой• 29 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
Прям послугу роблять
Первая ласточка инфляции• 29 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
Правильно и эту услугу им оплачивают в виде зп, не нравится идёшь на другую работу. Неужели педагоги с первого курса о подарках мечтают?
Чтоб подразнить автора напишу слово ЖОПА, не обращайте внимание.
Пані з калабані• 29 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
И правильно делают. У нас класс никого не поздравляет. И учатся дети себе спокойно. Учительница запретила это делать.
Пані з калабані• 29 декабря 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Все кто знают слово ’жопа’ - то у автора матрехи))) логика железная конечно.
Самое ужасное, что такие как автор обычно главы родкомов и трусят родителей постоянно, держат за горло. Но от слова ’жопа’ падают в обморок.
Терпеть не могу таких людей.
Пані з калабані• 29 декабря 2025
Ответ дляДама с собачкой
Прям послугу роблять
Учителя всем родителям хором кричат что они прям послугу всем делают что пришли на минималку работать учителем. Смешно слушать. Вроде их родители детей не пускают на другие работы.
Джонсонюк• 29 декабря 2025
Ответ дляДама с собачкой
Прям послугу роблять
Ви сучасних дітей бачили? Моя молодша в 6 класі, іноді таке розказує про школу, що голова обертом. Один хлопець в молодших класах на уроках смоктав монетки, повний рот тих монеток був. Інший вкусив вчительку, а кончена мамашка сказала, що немає доказів, що то сліди зубів саме її дитини. В 5 класі на уроках англійської їли бутерброди, кидалися огризасми яблук, ледь у вчительку не попали. В 6 класі 2 придурки ледь не випали з вікна, добре що лише 2 поверх, прийшлося познімати ручки з вікон, вчитель перестав провітрювати кабінет. В мальчуковому туалеті хтось цілі рулони туалетного апіру позапіхували в унітази, в усіх кабінках, по засмічувати каналізацію. Минулого року на піку популярності тапалапок кидали їх до стелі, вони поприліпали, прибиральниця їх ледь зняла і на стелі залишилися плями, а поруч плями від підошви взуття, тому що діточки взуттям намагалися збити ті приліпші тапалапки. Пацани з 7 чи 8 класу на перерві дивилися на телефонах якусь порнуху, завуч побачила зробила зауваження, ті сказали що хочемо те і дивимось, нам батьки дозволяють.
Джонсонюк• 29 декабря 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Та ніхто ні про що не мріє, просто йдуть працювати. Я лікар, вступала до університету у далекому 97 році, знала що в медицині ср@ка, але були надії що будуть зміни на краще, піднімуть зарплати. Ага. Підняли, але у порівнянні з цінами на життя ці зарплати все одно сором
Куратор дебошей• 29 декабря 2025
Ніколи не вітали вчителів з НР і з Миколою теж
Ответ дляДжонсонюк
Но подарки от родителей разве не унизительно брать?
сою не люблю• 29 декабря 2025
Класному керівнику подарували від класу ящичок з фруктами. У дітей був таємний санта. Більше нікого. Син від себе подарував двом улюбленим вчителькам по коробочці Рафаеля
Джонсонюк• 29 декабря 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А в чому приниження? Яким чином букет квітів або коробка цукерок принижує вчителя? Подарунки від батьків це прояв вдячності вчителям, прояв поваги до їх роботи.
Сплюшка• 30 декабря 2025
Нахолєру їх вітати з Миколайчиком, НР... Букет на 1 вересня, коробка цукерок і досить. Носять їм торби весь навчальний рік жополизи...
Первая ласточка инфляции• 30 декабря 2025
Ответ дляДжонсонюк
Вы по этим темам разве не видите, что большинство сдаёт деньги добровольно-принудительно?