очки_ннадо• 30 декабря 2025
Закордон та дружба українських дітей з російськими
Дівчата, питання до тих у кого є діти та хто живе за кордоном. За майже 4 роки війни з моменту виїзду у моєї дитини в класі не було жодної дитини у України чи росії. Ми переїхали і змінили школу, дитина в початковій школі . Там є двоє дітей з росії, які виїхали також 4 роки назад і на перерві наші діти познайомилися. Бачу що завязується дружба , і мене цей факт тривожить. Навіть довелося зіткнутися із батьками після школи, розмова була короткою і поверхневою , тема війни не обговорювалася. Діти подовжують спілкуватися у школі, конфліктів не було поки що. Я не знаю як далі ця дружба буде розвиватися , але мене бентежить факт що ця сімʼя з парашки . У ваших дітей є друзі з росії, ви дозволяєте дітям спілкуватися поза школою ?
Водійка хімарса• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ну горы русские по географии изучают, Алтай, Уралальские. Пока еще не запретили😁 Но это в Киеве.
А как в западно-украинской учебной программе, этого я не знаю🤭
Географ глобус пропил. Горы, блин. Все правильные люди знают, что там же сплошное болото!
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ваши повинні? Своих и учите. А другим не рассказывайте кому что делать.
кокошнік виглядає
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
В класі діти завжди товаришують групками і спілкуються, що так тяжко обійти кацапа?
А то что будет? Он что прокаженный, чтоб от него шарахаться?
Люблю порядок• 30 декабря 2025
Ответ дляДля драки
А ее дети типа ничего такого не замечают? Или маленькие совсем?
Школярі. Звичайно знають. Я не знаю як вона це пояснює. Хіба , що ми самі себе бомби. Там такий піпець через її свекра. Там московський патріархат в дії. Але він гроші добрі гребе там.
Через те й мовчить вона і не пілікає
Успокойся_Успокойся• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
В мене є знайома з Києва, живуть тут не виїжджали. Так от її свекор - московського патріархату піп.
Вона взагалі війну не коментує. В розмові з нею ще на початку вона сказала: я своїм дітям про війну не казала і не буду. В ФБ в неї на сторінці 0 по війну.
Отаке явище. Я це розумію як те що вони ждуни.
100%
Бабуся Бетман• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Діти в школу ходять. 12 і 7 років.
Бачать звичайно.
А маму не питають, що відбувається? Адже в школі скоріше за все це обговорюють діти, в когось рідні можуть бути на війні. Вік такий, що діти вже швидше дорослих розуміють, особливо у 12 років.
сладкий_ноябрь• 30 декабря 2025
Ответ дляСало не люблю
Правда? Не в теории? Я только про обратное читала, что ничего не могут добиться, вплоть до открытых конфликтов, прекращения учебы и тд.
Так
У сина в ліцеї двох поляків які були зачинщиками булінгу направлених проти українців покарали. Погано що лише двох, бо їх в сумі було 5. Судова справа була майже рік, половину вчителів, дітей, батьків дітей перепитали як свідків.
Хлопців відчислили, батьки повинні виплатити компенсацію і штраф.
Також коли була тяганина ця, то дізналася про виховательку з України, яка в присутності іншої виховательки з Польщі виразилася в бік білоруських дітей, то теж суд був, чим закінчилося не знаю
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
зараз трішки підросте та у 18 прибіжить з автоматом в Україну, вчорашнє ваше добре кацапське дитятко
Для драки• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Через те й мовчить вона і не пілікає
В таком случае, я думаю, что-то объяснять не надо. Дети наверное, о чем то точно догададись да 4 года.
Успокойся_Успокойся• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Думаєте там географія різна)
сладкий_ноябрь• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
А діти глухі, сліпі і тд?
Люблю порядок• 30 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Та діти в курсі. Вона не визнає цієї війни, бо я ж кажу в неї свекор піп московського патріархату в Почаєві.
Вони там всі пропагандою прополоскані
Бабуся Бетман• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Вони там всі пропагандою прополоскані
Почаєв? Це Тернопільска область? Чи щось інше. Назва знайома
Люблю порядок• 30 декабря 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А діти глухі, сліпі і тд?
Та діти в курсі про війну. В школу ж ходять. Там у мами така позиція
Хочу барабульки• 30 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
Ну то батьки можуть розповісти тоді хто такі кацапи, а дитина це в школі повторить і буде проти батьків адміністративне або навіть кримінальне провадження. Так треба робити?
Ок. Нехай буде. Може їх ще в сраку поцілувати, цих вбивць. Я дитині прямо кажу хто є хто.
Поки мого чоловіка рашисти обстрілюють цілодобово, а ми з дитиною залишили вдома все і тиняємося по світу, я повинна мовчати про рашистів і толерантно посміхатися? Ні, вибачте.
Люблю порядок• 30 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Так. Почаївську лавра вся під московським патріархом. Він гроші добрі звідти має, будинок новий. От вона і мовчить за війну бо так їм вигідно
Дівка в намисті• 30 декабря 2025
Ответ дляПургену мне
Нормальные люди не делят других людей по национальности. И уж тем более не тащат с собой весь этот бред за океан (!), заграницу. Адекватные русские и украинцы нормально общаются между собой заграницей. Адекватные!
P.S. Пишите что угодно, мне пох.
Кстати я знаю как Вы говорите адекватных россиян, которые помогают нашим беженцам с медициной и с документами, но при этом они искренне считают что Донбасс всегда был российским и что они лично знают людей, которых там освободили и те мол счастливы.А так то, они добрые и не придерешься
Смажена полуничка• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Я не піднімала тему війни, виїхали вони 3-4 роки назад
где то лукавите. Как ребенок 4 лет не понимает русский, если в Украине полно русскоязычных? плюс то тот же ютуб сейчас восмилетки смотрят аж бегом. Ага, не знает русский)) Как вы отличаете россиянина от русскоязычного украинца?
С какого региона выезжали? Подозреваю, что из западного.
ЯНаПэПэ• 30 декабря 2025
Мої не спілкуються, як дізнаються, що русаки перед ними. І ніколи не будуть - це гарантовано. Щеплення русня зробила гарне, діти дуже ’дякують’ за зламане життя. Я також не спілкуюсь. Є на роботі один русачок.
Безпринципова• 30 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ні не дозволяю спілкуватись з росіянами, вона робить вигляд що не розуміє російської, в принципі я роблю теж саме.
А потом удивляются почему украинцев дикарями считают
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Нужно учить своих детей выживать. Русских много и они везде. У них тоже волна миграции за годы войны, только по иным причинам. Вы же не можете обезопасить своих детей от всего и всю жизнь отгонять от них русских. Я вижу только один выход-учить своих детей ранжироваться между собой.
Зоряний Шлях• 30 декабря 2025
Ответ дляочки_ннадо
Я в курсі , ми в США . Я не дискриміную цю дитину по національності. Просто запитала в своєї, чи обговорювали вони тему війни або переїзду, чи говорять про їхні країни що небуть… взагалі нічого поганого вони не казали , обговорюють лише дитячі теми. Може із за того , що їм 8-9 років зараз і повного поняття про війну між країнами не має, бо виїхали коли їм було по 4 роки
Вы уже почти граждане США. т.е. ни Ваш ребёнок уже, считай, не украинец, и те русские уже не русские. Растут в культурном коде американском.
Поэтому проблема высосана из пальца.
Дівка в намисті• 30 декабря 2025
Ответ дляБезпринципова
Думка росіян мені не цікава, а місцеві українців не вважають такими, більш того історично склалось вже так, що українців тут дуже поважають це прикордоння.
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Дітей потрібно вчити історії, щоб наступні покоління не повторювали помилки минулого і знали хто вороги. Яка дружба із тими хто йде тебе вбивати
Зоряний Шлях• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Так, а як ви плануєте далі жити, будете заглядати в рота кацапам в америці і жопу лизати, а українців нехай бомблять в Україні. Як ваша дитина росте не знаючи що робиться на батьківщині
У дитини уже новая батькивщина.
Безпринципова• 30 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
А в какой вы стране?
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
У дитини уже новая батькивщина.
Батьківщина може бути лише одна, їх ж там не переродили
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Удалено администрацией...
Хочу барабульки• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Удалено администрацией...
А ненавидіти нам нема за що, так? Миротвориця ви наша, звідки будете?
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Удалено администрацией...
тільки чомусь такі злі та агресивні западенці сидять ні на кого не нападають, а добрий ванька кацапський дурачок зі зброєю прийшов в Україну