Новопоштинская• сегодня в 08:53

Зняла апартаменти у Львові - жах(

Через букінг.
Рейтинг 9.0
Холодно, брудно, воняє(
Добре що тільки на 1 ніч.
Спали у верхньому одязі.
Чому люди ставлять високі оцінки ?
Недоліки ці згадуються вже кілька років, але ж я їх всі не читала, оцінки ж високі.
Напишу чесний відгук і поставлю 3 бали (за мікрохвильовку, інтернет і розташування).
У мене все, висказалася. Сиджу біля батереї у пуховику.
А ви ставите чесні оцінки на букінгу, а якщо ні - то чому ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 135
Все пишу як є, оцінка низька
Все пишу як є, оцінка висока
Мені завжди все подобається.
ol_kin• сегодня в 10:20
Ответ дляРожева юбка
Я завжди чесно пишу. Оцінка різна може бути . Є недоліки , які не вплинули на якість, а є такі, що складно не помітити.
Мені навесні апартаменти компенсацію пропонували щоб я свій відгук видалила, бо типу ми ж вас переселили, номер апгрейтнули. А я так і написала, шо все виправили, але першу ніч я провела в гниднику за дурні гроші
Так, і тут так само, можливо в теплу пору року, в цій квартирі було тепло, чисто і не воняло. Звідти і хороші відгуки, а зараз зима, опалення немає, але ж людям які були влітку опалення не мало значення.
Тану на сонці• сегодня в 10:20
Ответ дляНовопоштинская
Ви завжди читаєте всі позиивні відгуки? Бронювали поспіхом, житло не дешеве.
Да, читать надо все. Потратите 10 минут и не будет проблем
Garriet• сегодня в 10:23
У нас постійно якісь приколи в Румунії зі зйомом: то, як тут багато писали, букаєш одне житло, по приїзду такого вже нема, але пропонують інше (на нашому досвіді було: з меншою кількістю спальних місць, ніж потрібно або з прибиранням уже під час нашого перебування під апаратами, хоча заїзд був вечірній, або взагалі місць не було, але на букінгу готель показував місця).
Сама свіжа поїздка-це якась комуналка з сучасним світлим ремонтом, АЛЕ: без наволочок і покривал, у ванній тікала сантехніка сильно, повзали якісь жуки (це що згадалося), а самим цікавим було повідомлення від орендодавця зранку «Напишіть, будь ласка, гарний відгук про помешкання»))) Ну я і написала, але реальний )
Украиночка• сегодня в 10:23
Пишите, прилагайте фото. Вам вернут часть денег. У нас как-то было не убрано , вернули 30 евро типа за уборку
Не заздріть тьоті• сегодня в 10:24
Ответ дляНовопоштинская
2800 доба, ящо що.
Йоптвайу.... они очешуели. Ставьте 1
Подтяжка• сегодня в 10:25
Ответ дляНовопоштинская
ну то може люди відпочивали влітку? або тоді, коли не було проблем з опаленням?
parele• сегодня в 10:25
Ответ дляArctic777
От вас такого не ожидала
Ну там хозяин был явно очень расстроен ситуацией, и почти до двух ночи был на связи, пока мы не заселились в отель. Дала шанс исправиться)
Arctic777• сегодня в 10:26
Ответ дляparele
Молодец
Яйцеголовая• сегодня в 10:41
Я снимала в прошлом году
В центре города, рядом с Торговой площадью.
Все было хорошо
Сама собі лікар• сегодня в 10:46
Ответ дляНовопоштинская
Ми теж брали отелі. Це вже третя локація за цю відпустку. У Львові в центрі складно з парковками у готелях, і завжди 1 ліжко + 1 диван. А нам треба було окремі ліжка замість дивану.
Интересно, мы с вами не у одних и тех же сняли?
У меня был квест- два часа заселения.

И пол в ванной грязный

А на ресепшене неадекватка возмущалась- а чё вы сюда звоните, у вас все написано
Хотя письма не было
Сама собі лікар• сегодня в 10:47
Ответ дляНовопоштинская
2800 доба, ящо що.
Охренеть
Сама собі лікар• сегодня в 10:47
Ответ дляПанна Кота
Це треба було лазити під стелю, перевіряти все....автор, покажіть свої порядки, фото ваших люстр
Хозяева подсуетились
Сама собі лікар• сегодня в 10:49
Ответ дляПанна Кота
СвинІВ- це який відмінок?
Капец как надо тему увести в сторону
Юля, неужто вы?
Сама собі лікар• сегодня в 10:54
Ответ дляНе заздріть тьоті
Йоптвайу.... они очешуели. Ставьте 1
Согласна
Автор, там тупо единица
Иначе люди ещё попадутся в тот свинарник!

Нет там тройки
Панна Кота• сегодня в 10:59
Ответ дляСама собі лікар
Капец как надо тему увести в сторону
Юля, неужто вы?
Йуля
автор Новопоштинская • сегодня в 11:09
Ответ дляНе худа ні разу
А що на другому і третьому фото не так?
Порохи на лампах - це звичайно недобре. Але, сам факт, що ви зняли квартиру на добу і встигли пофотографувати всі люстри, говорить сам за себе.
Єдине, що мене би потурбувало - це плями на мʼяких меблях.
Поставити низьку оцінку та описати суть проблеми у відгуку не важко. Але може допомогти потенційним орендаторам.
Мені за роки користування букінгом брудна квартира трапилась один раз. На жаль, від такого ніхто не застрахований. В жодній країні.
Ви хотіли плям на меблях ? Їх тут вдосталь(
Incol• сегодня в 11:16
Ответ дляНовопоштинская
Фе, яка бридота. Автор, обов´язково напишіть відгук і всі фото, щоб люди не думали, що ви занадто прискіпуєтеся чи вибаглива. Я завжди пишу об´єктивні відгуки, бо сама орієнтуюсь, коли обираю помешкання. Двічі вже була готова оплатити але відгуки про холодні приміщення мене зупинили.
Сама собі лікар• сегодня в 11:14
Ответ дляПанна Кота
Йуля
Пардоньте, Йуля.
Сама собі лікар• сегодня в 11:15
Ответ дляНовопоштинская
Выложите все фото на букинг и 1. Их надо наказывать ’рублем’
Incol• сегодня в 11:15
За подібні гроші (але не на свята а влітку) ми винаймали велику квартиру у Львові з двома санвузлами і двома спальнями і видом на Львівську гору, квартира була просто чудова, моя дитина постійно згадує, як пили чай з видом на місто в еркері.
tereska• сегодня в 11:26
Пишу відгуки, коли дійсно подобається або коли повний піпець.
Буде вам досвід - завжди читати відгуки, починаючи з найновіших.
Ну і чим дешевше, то і так ясно, то не для вибагливих туристів, кому поспати і втікти.
Ми ще зіткнулися вперше з номером, в якому палять, от де трешняк, сморід усюди, навіть матраси(( Купили ароматну свічку, палили її увесь час та цілий день провітрювали.
Тантрический кекс• сегодня в 11:29
Ответ дляНовопоштинская
фото
ну диван могли перед вами другие гости испортить. а на химчистку не было времени
Коханозадовільна• сегодня в 11:46
Я б поставила про готель в Іспанії ,але не можу бо бронювала не я його ,а турагентство
Коханозадовільна• сегодня в 11:48
Ответ дляНовопоштинская
Унітаз вже помила.
Ну є певний типаж людей ,як ви нічого із цим не зробиш
Області пітьми• сегодня в 11:58
Ой, автор, знакомая ситуация
Тоже так получилось, только еще с плесенью, оставила реальный отзыв, но я съехала оттуда в этот же день, хозяйка деньги отдала молча, но фото и отзыв я не поленилась выслать, ибо нечего - оценка 9.3 за совковый ремонт, сырость и плесень, а цена 1200 грн в будний день была
Миззери• сегодня в 11:56
Ответ дляНовопоштинская
Интересно сколько цена за сутки , это в центре старый дом или новый?
Миззери• сегодня в 11:57
Ответ дляПироженкА
Я читаю тільки негативні.
Бо позитивні можуть бути куплені, від друзів, самонаписані.
Я тоже
Миззери• сегодня в 11:58
Ответ дляРомашкинная
А как можно оставить отзыв если не было брони и оплаты?
На Гугл мап например
Борисфенка• сегодня в 12:01
Я взагалі не пишу відгуки і не ставлю оцінки, якось вічно поспішаємо, забуваю.
Не знімаю найдешевше житло, шукаю середню ціну. Рейтинги на Букінгу достовірні, мене влаштовує.
Під стелю шукати пилюку не лажу.
Мамин тріль• сегодня в 12:06
Автор, какая цена за сутки?