Я погнала• Изменено сегодня в 00:33
Хтось їв Лимонний торт від Рошен?
Він схожий на велике лимонне тістечко (те що з білковим кремом чи ні)?
Задивляюсь на нього,думаю.взяти, але дещо бентежить, що все розбирають, а він завжди є, може недобрий?
Тишком нишком• сегодня в 00:33
Той що в пластиковій коробці по 0,5 здається? Іла. Смачний, але дуже солодкий. Порівнювати з тістечками від рошен не можу, бо не купую. Крем білковий
Кашпо• сегодня в 00:35
Ответ дляТишком нишком
Пироженок вкусных и нет у них сейчас
Я погнала
• сегодня в 00:36
Ответ дляТишком нишком
Тістечка мені засолодкі здалися, мені б побільше лимонного курду і поменше солодкої меренги.
Тишком нишком• сегодня в 00:36
Ответ дляКашпо
Пироженок вкусных и нет у них сейчас
Та я колись всі скуштувала що були і жодне не сподобалося. То і не беру. Але От у порівнянні з лимонними тістечками від інших виробників він дуже смачний
ЗавЛабСнаб• сегодня в 00:36
Ответ дляЯ погнала
Мені так само.
Візьміть і слуштуйте. Бо, знаєте, смаки ж різні в усіх.
Тишком нишком• сегодня в 00:38
І в нас його розбирають у маленьких коробках на свята особливо). Я якось шукала.
Кашпо• сегодня в 00:38
Ответ дляТишком нишком
Были у них вкусные типа как торт квадратиками, черные коржики и белый крем; еще груша-карамель торт был вкусный, мраморная птичка с желейками, пастила) но все пропало, сняли с производства) теперь только этот лимонненький и беру
Тишком нишком• сегодня в 00:39
Ответ дляКашпо
Я іноді беру Наполеон класичний, але вже дуже жирний, пальми там забагато чи що, а був такий смачний, ех(
Кашпо• сегодня в 00:40
Ответ дляТишком нишком
Не, он как месиво в рошенке
З бісиками• сегодня в 00:44
Єдиний торт з Рошен, який не зміг їсти вдома ніхто, засолодкий ще й крем білковий:(
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 01:18
Мені смачний, бісквіт, білковий крем, лимонна прослойка, але солодкий.
Ліньки гуглить• сегодня в 02:49
Ела, один раз и забыла навсегда, точнее, не могу забыть этот ужас. Нет, оно невкусное, жутко сладкое, химоза(ну чего ждат-то), и опять же эта долбанная специя рошеновская. Одна на все торты.
Честно, в милк баре тоже невкусное было. Поэтому, берем и делает сами)) я трубочки делала, божественно.